Uncategorised

Zarząd Oddziału informuje iż postanowił zorganizować w naszym Oddziale
"
Ranking wystawowy za rok 2017".

 Ranking będzie przedstawieniem osiągnięć psów i suk na wystawach, konkursach pracy oraz egzaminach i zawodach aby  promować uczestnictwo w imprezach kynologicznych.

Poniżej jest zamieszczony Regulamin rankingu wystawowego, tabele punktacyjne oraz formularz zestawienia wyników zgłaszanych psów które należy złożyć w biurze Oddziału wraz z kopią kart ocen do dnia 28.02.2018 r.

Minimalna ilość wystawa lub konkursów w których pies/suka uczestniczyli to 3 imprezy kynologiczne.


Serdecznie zapraszamy wszystkich członków do wzięcia udziału oraz zgłaszania swoich psów, dla zwycięzców przewidziane są symboliczne nagrody.
Mamy nadzieję że będzie to wydarzenie cykliczne i na stałe wpisze się w tradycje naszego Oddziału.

 

Poniżej zamieszczone dokumenty dotyczące rankingu za rok 2013 są nadal aktualne i obowiązują przy sporządzaniu rankingu za rok 2017.


 Tabele punktacyjne << kliknij >>

Zestawienie wyników (plik do pobrania)  << kliknij  >>

Regulamin rankingu  << kliknij tutaj >>

 

 

ZAPRASZAMY
wszystkich naszych członków do zgłoszenia swoich psów
i udział w rankingu!!!

 

 

WYNIKI
Oddziałowego Rankingu Wystawowego
za okr 2017

Podczas Walnego Zgromadzenia Członków Oddziału w dniu 23.03.2018 roku ogłoszone zostały wyniki Oddziałowego Rankingu Wystawowego za rok 2017! Dziękujemy wszystkim za zgłoszenie swoich psów a Zwycięzcom poszczególnych kategorii rankingowym serdecznie gratulujemy.

Wyniki Oddziałowego Rankingu Wystawowego za rok 2017:

Najlepsze Młodsze Szczenię / Szczenię 2017
1. MARKIZA Happy Dog Polonia wł. Mikołajska Maria
2. SWEET CHILE O'MINE Del Bianco Stella wł. Kohmann Weronika
3. ATOS z Beskidzkich Wysp wł. Liptak Monika



Najlepszy Użytkowy Pies 2017
1. BARON Beskidzka Zima wł. Bieda Michał



Najlepszy Junior 2017
1. IKAR Złota Troja wł. Trojan Violetta
2. OLDPRIDE Giant wł. Trojan Roman
3. Faworite King EMILKA wł. Słowińska Renata
4. ATOS z Beskidzkich Wysp wł. Liptak Monika




Najlepszy Pies Oddziału 2017

1. X-ROBIN od Dvou Orehu wł. Słowińska Renata
2. Faworite King ARIELKA wł. Słowińska Renata
3. IKAR Złota Troja wł. Trojan Violetta
4. Valor REBEL QUEEN av Dandee wł. Nosal Joanna
5. OLDPRIDE Giant wł. Trojan Roman
6. COLINA Gorczańska Oaza wł. Czernecki Leszek
7. ATOS z Beskidzkich Wysp wł. Liptak Monika
8. XENIA Bearded Devil wł. Mikołajska Maria
9. BARON Beskidzka Zima wł. Bieda Michał
10. MARKIZA Happy Dog Polonia wł. Mikołajska Maria
10. SWEET CHILE O'MINE Del Bianco Stella wł. Kohmann Weronika

 

 

 

Wykaz hodowli

 

hodowla

hodowca (nazwisko, imie, miejscowość)

l.szt.

 

Border Collie, gr. 1

Agita FCI

Lingen Sabine (hodowca)

32-864 Gnojnik

 

Gorczańska Oaza (FCI)

Czernecki Leszek (hodowca)

34-452 Ochotnica Dolna

 

Land of Dreams FCI

Kron Olga (hodowca)

33-113 Zgłobice

 

South Sky FCI

Wideł Marek (hodowca)

33-300 Nowy Sącz

 

The Sunny Shepherds (FCI)

Sidorski Adam (hodowca)

 

 

Owczarek belgijski-Malinois, gr. 1

Szynwaldka /FCI/

Jurczak Jan (hodowca)

33-158 Szynwałd

 

Owczarek niemiecki długowłosy, gr. 1

Elita Kraków FCI

Kwinta Michał (hodowca)

30-238 Kraków

 

Hubsaris

Matyaszek Grzegorz (hodowca)

33-386 Podegrodzie

 

Ogrodowa Romanówka (FCI)

Multarzyński Piotr (hodowca)

33-370 Muszyna

 

Podhalańska Wataha

Maciata Stanisław (hodowca)

34-425 Biały Dunajec

 

Schaferhund von Augustin FCI

Augustyn Piotr (hodowca)

38-350 Bobowa

 

Szczyrzyckie Lachy (FCI)

Macko Piotr (hodowca)

34-623 Szczyrzyc

 

Trzy Metry nad Niebem (FCI)

Bąk Mariola (hodowca)

33-300 Nowy Sącz

 

Wilki z Łąckiej Doliny (FCI)

Szlósarczyk Łukasz (hodowca)

33-390 Łącko

 

Owczarek niemiecki krótkowłosy, gr. 1

Andata (FCI)

Kępowicz Aneta (hodowca)

33-100 Tarnów

 

Diavoli di Fuoco (FCI)

Chronowski Jacek (hodowca)

33-300 Nowy Sącz

 

Heradog FCI

Faliszewska Magdalena (hodowca)

33-121 Bogumiłowice

 

Hubsaris

Matyaszek Grzegorz (hodowca)

33-386 Podegrodzie

 

Jaworzyna M.A.X.

Kumorek Anna (hodowca)

33-370 Muszyna

 

Luksateam (FCI)

Luksa Stanisław (hodowca)

33-335 Nawojowa

 

Magik Rud FCI

Halik Piotr (hodowca)

32-800 Brzesko-Mokrzyska

 

Nomysz FCI

Kożuch Anna (hodowca)

38-321 Moszczenica

 

od Szalonej Wandy

Zaremba Wanda (hodowca)

33-300 Nowy Sącz

 

Ogrodowa Romanówka (FCI)

Multarzyński Piotr (hodowca)

33-370 Muszyna

 

Sądeckie Lachy /FCI/

Woda Andrzej (hodowca)

33-311 Wielogłowy

 

Szczyrzyckie Lachy (FCI)

Macko Piotr (hodowca)

34-623 Szczyrzyc

 

Waldion (FCI)

Kocerba Waldemar (hodowca)

31-764 Kraków

 

Wataha spod Małej Góry (FCI)

Gołyźniak Marek (hodowca)

33-300 Nowy Sącz

 

z Wojnicza (FCI)

Noworól Grzegorz (hodowca)

32-830 Wojnicz

 

Żabieńska Zagroda FCI

Panek Zbigniew (hodowca)

33-240 Żabno

 

Owczarek staroangielski Bobtail, gr. 1

z Koni Górki (FCI)

Mądzelewska-Pietrzak Sylwia (hodowca)

34-606 Łukowica

 

Owczarek szetlandzki, gr. 1

Charmstory /FCI/

Iwańska Aleksandra (hodowca)

33-300 Nowy Sącz

 

Polski owczarek nizinny, gr. 1

Ponownia /FCI/

Bednarczyk Tomasz (hodowca)

34-608 Kamienica

 

Berneński pies pasterski, gr. 2

Beastle Bella (FCI)

Kulpa Barbara (hodowca)

33-335 Nawojowa

 

Rifugio Solare (FCI)

Węgrzyn Paulina (hodowca)

33-340 Stary Sącz

 

Rzymskie Imperium FCI

Krupa Anna (hodowca)

33-300 Nowy Sącz

 

Stróż Zagrody FCI

Wilczek-Rząsa Ewa (hodowca)

34-650 Tymbark

 

Wicher Beskidu FCI

Pajor Ewelina (hodowca)

34-602 Laskowa

 

z Czarnej Rzeki FCI

Giemzik Piotr (hodowca)

34-614 Słopnice

 

z Limanowskiej Kotliny (FCI)

Jawor Beata (hodowca)

34-600 Limanowa

 

Bokser, gr. 2

Fafle House (FCI)

Gorzawski Piotr (hodowca)

33-300 Nowy Sącz

 

Buldog angielski, gr. 2

Cartel de Bull FCI

Bortnik Justyna (hodowca)

32-830 Wojnicz

 

Grybowianka FCI

Fyda Dariusz (hodowca)

33-330 Grybów

 

Maf-Bull FCI

Tłustowska Monika (hodowca)

33-350 Piwniczna Zdrój

 

Somia Bull FCI

Gurgul Jarosław (hodowca)

32-800 Brzesko

 

Żwawy Piechur /FCI/

Wojtanowicz Maria (hodowca)

33-156 Skrzyszów

 

Bullmastiff, gr. 2

Le Mita Cola

Bator Artur (hodowca)

33-112 Tarnowiec

 

Cane Corso, gr. 2

Crazy Clan /FCI/

Ziaja Monika (hodowca)

33-112 Tarnowiec

 

Dog argentyński, gr. 2

Dogo White Fighter /FCI/

Sowa Dariusz (hodowca)

33-300 Nowy Sącz

 

Złota Troja (FCI)

Trojan Violetta (hodowca)

33-388 Gołkowice

 

Dog Kanaryjski, gr. 2

Guerrero Canario

Pachowicz Piotr (hodowca)

34-600 Limanowa

 

Dog z Majorki, gr. 2

My Love Zara FCI

Krzysztoń Wojciech (hodowca)

33-331 Stróże

 

Pinczer miniaturowy, gr. 2

z Bobowej FCI

Janik Józef (hodowca)

38-350 Bobowa

 

Pinczer średni, gr. 2

Agita FCI

Lingen Sabine (hodowca)

32-864 Gnojnik

 

Rottweiler, gr. 2

aus dem Wilden Osten (FCI)

Białoń Anna (hodowca)

38-300 Gorlice

 

z Sądeckiego Grodu

Kurowski Eugeniusz (hodowca)

33-300 Nowy Sącz

 

Zara Puppies FCI

Toporkiewicz Wiesław (hodowca)

34-617 Wilkowisko

 

Sznaucer miniaturowy, gr. 2

Mialand (FCI)

Radzik Sylwia (hodowca)

33-316 Rożnów

 

Ponownia /FCI/

Bednarczyk Tomasz (hodowca)

34-608 Kamienica

 

Psia Ferajna FCI

Bukowiec Adam (hodowca)

34-603 Limanowa

 

Sznaucer miniaturowy (p-s), gr. 2

pod Sosnami (FCI)

Friedrich Rafał (hodowca)

34-600 Limanowa

 

Sznaucer olbrzym czarny, gr. 2

Hexenwiese (FCI)

Mikołajska Maria (hodowca)

34-600 Limanowa

 

Tosa, gr. 2

Twierdza Samuraja (FCI)

Gondek Maciej (hodowca)

33-395 Chełmiec

 

American Staffordshire Terrier, gr. 3

aus dem Wilden Osten (FCI)

Białoń Anna (hodowca)

38-300 Gorlice

 

Jack Russell Terrier, gr. 3

Pasierbiecka Sfora FCI

Wiktor Klaudia (hodowca)

34-600 Limanowa

 

Niemiecki terier myśliwski, gr. 3

Spod Prehyby FCI

Zembura Piotr (hodowca)

33-388 Gołkowice

 

Staffordshire Bull Terrier, gr. 3

Wild Smile FCI

Podolska-Drożdż Anna (hodowca)

38-322 Łużna

 

Terier szkocki, gr. 3

Żwawy Piechur /FCI/

Wojtanowicz Maria (hodowca)

33-156 Skrzyszów

 

West Highland White Terrier, gr. 3

Czar Klaudii FCI

Wolak Sylwia (hodowca)

32-800 Mokrzyska

 

Namhok (FCI)

Kohmann Weronika (hodowca)

33-300 Nowy Sącz

 

z Zielonego Sącza

Duda Teofil (hodowca)

 

 

Yorkshire Terrier, gr. 3

Andata (FCI)

Kępowicz Aneta (hodowca)

33-100 Tarnów

 

Madagaskar Time /FCI/

Bezak Katarzyna (hodowca)

33-200 Dąbrowa Tarnowska

 

Słodkie Psiaki (FCI)

Majchrzak Paulina (hodowca)

33-300 Nowy Sącz

 

Jamnik długowłosy standardowy, gr. 4

od Gabrysi

Woda Gabriela (hodowca)

33-311 Wielogłowy

 

Jamnik szorstkowłosy miniatur., gr. 4

Les Petites Valenciennes (FCI)

Kocemba Magdalena (hodowca)

33-334 Kamionka Wielka

 

Akita Amerykańska, gr. 5

Rifugio Solare (FCI)

Węgrzyn Paulina (hodowca)

33-340 Stary Sącz

 

Tuhin Giriraj (FCI)

Wójs Lesław Ryszard (hodowca)

33-300 Nowy Sącz

 

Chow Chow, gr. 5

Bon Vista FCI

Dudka Kamil (hodowca)

33-300 Nowy Sącz

 

From Asia With Love

Tokarczyk-Dobosz Joanna (hodowca)

33-342 Barcice

 

Kudłata Obsesja (FCI)

Ścibisz Renata (hodowca)

32-860 Czchów

 

Cirneco dell'Etna, gr. 5

Król Popradu (FCI)

Szyszka Wojciech (hodowca)

33-343 Rytro

 

Elkhound szary, gr. 5

Pride of North (FCI)

Nosal Joanna (hodowca)

34-600 Limanowa

 

Samoyed, gr. 5

Powiew Północy (FCI)

Zawierta-Porębska Irena (hodowca)

33-300 Nowy Sącz

 

Siberian Husky, gr. 5

Beskidzka Zima (FCI)

Cetnarowicz Anna (hodowca)

38-300 Gorlice

 

Sądeckie Pieszczochy

Poręba Mariola (hodowca)

33-335 Nawojowa

 

Thai Ridgeback Dog, gr. 5

Ancient Kynopolis /FCI/

Sarota Aleksandra (hodowca)

33-395 Chełmiec

 

Basset Hound, gr. 6

Gabthomas /FCI/

Dumański Tomasz (hodowca)

33-130 Radłów

 

Beagle, gr. 6

Shilla Club FCI

Wietecha Grzegorz (hodowca)

33-300 Nowy Sącz

 

Gończy Berneński, gr. 6

Gorczańskie Goniki

Łabuz Czesław (hodowca)

34-608 Kamienica

 

Gończy polski, gr. 6

Duma Gończy Pazur z Barcickiej Doliny (FCI)

Mrówka Stanisław (hodowca)

33-342 Barcice

 

Gorczańskie Goniki

Łabuz Czesław (hodowca)

34-608 Kamienica

 

Piwniczański Jazgot /FCI/

Ściurka Marek (hodowca)

33-350 Piwniczna Zdrój

 

z Beskidzkich Wysp /FCI/

Opyd Jerzy (hodowca)

34-650 Tymbark

 

z Wojakowskich Gór (FCI)

Kosakowski Krzysztof (hodowca)

32-862 Porąbka Iwkowska

 

Ogar polski, gr. 6

Kokocza Biesiada /FCI/

Wierzgacz Renata (hodowca)

33-162 Lubcza

 

Słopnicka Przełęcz

Mirek Andrzej (hodowca)

34-615 Słopnice

 

z Beskidzkich Wysp /FCI/

Opyd Jerzy (hodowca)

34-650 Tymbark

 

z Bołozowej Sfory (FCI)

Bołoz Piotr (hodowca)

33-383 Tylicz

 

z Krynickiej Doliny (FCI)

Gucwa Paweł (hodowca)

33-380 Krynica-Zdrój

 

z Szumiącego Hełmu (FCI)

Matuła Piotr (hodowca)

33-300 Nowy Sącz

 

Posokowiec bawarski, gr. 6

z Beskidzkich Wysp /FCI/

Opyd Jerzy (hodowca)

34-650 Tymbark

 

z Hubertowej Psiarni

Pawłowski Bogusław (hodowca)

 

 

z Krynickiej Doliny (FCI)

Gucwa Paweł (hodowca)

33-380 Krynica-Zdrój

 

z Tymbarskiej Kniei /FCI/

Bubula Maciej (hodowca)

34-650 Tymbark

 

Posokowiec hanowerski, gr. 6

z Czarnej Rzeki FCI

Giemzik Piotr (hodowca)

34-614 Słopnice

 

z Tymbarskiej Kniei /FCI/

Bubula Maciej (hodowca)

34-650 Tymbark

 

Seter irlandzki, gr. 7

Bonuni FCI

Rogóż Agnieszka (hodowca)

33-380 Krynica

 

Catcher in Grass (FCI)

Czarnecka-Adamczyk Paulina (hodowca)

34-608 Kamienica

 

Seter irlandzki czerwono-biały, gr. 7

Catcher in Grass (FCI)

Czarnecka-Adamczyk Paulina (hodowca)

34-608 Kamienica

 

Seter szkocki Gordon, gr. 7

Catcher in Grass (FCI)

Czarnecka-Adamczyk Paulina (hodowca)

34-608 Kamienica

 

Wyżeł niemiecki krótkowłosy, gr. 7

Myśliwski z Beskidu (FCI)

Kołodziej Zofia (hodowca)

34-642 Dobra

 

Peterland (FCI)

Dawiec Piotr (hodowca)

34-643 Jurków

 

Wyżeł wajmarski krótkowłosy, gr. 7

Bona Hundo

Załęski Grzegorz (hodowca)

38-300 Gorlice

 

Wyżeł węgierski krótkowłosy, gr. 7

Myśliwski z Beskidu (FCI)

Kołodziej Zofia (hodowca)

34-642 Dobra

 

Cocker spaniel angielski, gr. 8

Alucard (FCI)

Tobiasz Marek (hodowca)

33-340 Stary Sącz

 

Ygritto (FCI)

Bafia Barbara (hodowca)

34-606 Łukowica

 

Golden Retriever, gr. 8

Beastle Bella (FCI)

Kulpa Barbara (hodowca)

33-335 Nawojowa

 

Bulgotki Podegrodzkie

Sułkowska Zofia (hodowca)

33-386 Podegrodzie

 

Fly With Golden (FCI)

Dudczyk Wojciech (hodowca)

33-395 Chełmiec

 

Pinohood (FCI)

Bagińska Monika (hodowca)

33-314 Łososina Dolna

 

Złota Zagroda FCI

Lachor Paweł (hodowca)

33-300 Nowy Sącz

 

Labrador Retriever, gr. 8

Caro F.D.B. /FCI/

Kumorek Halina (hodowca)

33-370 Muszyna

 

Dog Luna Park FCI

Krężel Dawid (hodowca)

33-300 Nowy Sącz

 

Land of Dreams FCI

Kron Olga (hodowca)

33-113 Zgłobice

 

pdh

Lorek Marta (hodowca)

33-300 Nowy Sącz

 

Ranosz (FCI)

Ranosz Halina (hodowca)

34-615 Słopnice

 

Sądecki Ratownik

Pulit Mirosław (hodowca)

33-311 Wielogłowy

 

Słońce Beskidu FCI

Słaba Maria (hodowca)

33-300 Nowy Sącz

 

z Bobowej FCI

Janik Józef (hodowca)

38-350 Bobowa

 

Lagotto romagnolo, gr. 8

Lagotto's Smile FCI

Kupiec Regina (hodowca)

33-200 Dąbrowa Tarnowska

 

Płochacz niemiecki-Wachtelhund, gr. 8

z Czarnej Rzeki FCI

Giemzik Piotr (hodowca)

34-614 Słopnice

 

Buldog francuski, gr. 9

Grybowianka FCI

Fyda Dariusz (hodowca)

33-330 Grybów

 

Król Popradu (FCI)

Szyszka Wojciech (hodowca)

33-343 Rytro

 

z Zielonego Sącza

Duda Teofil (hodowca)

33-300 Nowy Sącz

 

Cavalier King Charles Spaniel, gr. 9

od Gabrysi

Woda Gabriela (hodowca)

33-311 Wielogłowy

 

Tabaszowa FCI

Dobosz Jadwiga (hodowca)

33-312 Tabaszowa

 

Trzy Metry nad Niebem (FCI)

Bąk Mariola (hodowca)

33-300 Nowy Sącz

 

Gryfonik brukselski, gr. 9

Serce Nowodworza FCI

Łącka Anna (hodowca)

33-112 Tarnowiec

 

King Charles Spaniel, gr. 9

Faworite King FCI

Słowińska Renata (hodowca)

33-370 Muszyna

 

Maltańczyk, gr. 9

Andata (FCI)

Kępowicz Aneta (hodowca)

33-100 Tarnów

 

Pudel Duży Płowy, gr. 9

Ze Sfory Chirona

Drożdż-Winiarska Ewa (hodowca)

33-318 Gródek nad Dunajcem

 

Spaniel Kontynentalny miniaturowy Papillon, gr. 9

Psiada /FCI/

Jeleń Adrianna (hodowca)

33-130 Radłów

 
           

Chart rosyjski borzoj, gr. 10

         

Porcelanowa Piękność FCI

Koszarek Marek (hodowca)

33-300 Nowy Sącz

     

Whippet, gr. 10

         

Agita FCI

Lingen Sabine (hodowca)

32-864 Gnojnik

     

 

 

 

Nowosądecki Oddział Związku Kynologicznego w Polsce istnieje już od ponad 20 lat - został założony 17 sierpnia 1983 r. Przez kolejne lata działalności Oddział stale się rozwijał zrzeszając coraz większą liczbę członków i organizując kolejne wystawy psów rasowych.

Zmieniały się siedziby, miejsca organizowanych wystaw, pokonywane były różne przeciwności losu. Zdarzyło się, że wystawa za względu na panującą epidemię musiała być zorganizowana poza terenem miasta, w podsądeckim Myślcu. Dzięki zaangażowaniu wielu osób udawało się zawsze pokonać wszystkie przeszkody.

Wszystkim, którzy przez cały okres działalności Oddziału pracowali w nim, pomagali w organizacji, nie żałowali swojego czasu i trudu - serdecznie dziękujemy!

Z długim okresem naszej działalności wiążą się też niestety pożegnania. Z wielkim żalem przyjęliśmy wiadomość o tym, że w grudniu 2005 r. odszedł od nas w wieku 61 lat pan Jerzy Kucharski. Był jednym z założycieli Oddziału, przez dwie kolejne kadencje pełnił funkcję przewodniczącego. Do końca interesował się działalnością Związku. Będziemy zawsze pamiętać o pracy jaką wykonał ma rzecz rozwoju naszego Oddziału.

ODDZIAŁOWA KOMISJA SZKOLENIA PSÓW

Przewodniczący      
Małgorzata Łukawska
Zastępca
Wanda Zaremba
Sekretarz Mida Alicja
   
   

Skład powołany uchwałą Zarządu Oddziału w dniu .......... r.

 

 

Informujemy, że 17 października 2017 roku odbędą się egzaminy, testy psychiczne i przegląd hodowlany dla Owczarków niemieckich.

Planowane godziny testów, egzaminów, przeglądu:

Miejsce: Stadion sportowy ul. Tarnowska w Nowy Sączu
(miejsce zbiórki Stacja ARGE przy ul. Tarnowskiej).
Godz. 9:00 - ślady IPO


Miejsce: Plac Szkoleniowy ul. Ogrodowa, Nowy Sącz
Godz. 10:00 - posłuszeństwo i obrona IPO
Godz. 11:00 - egzamin BH i PT
Około godz. 12:00 - testy i przegląd dla Owczarków niemieckich.
Około godz. 13:30 - testy psychiczne dla pozostałych ras.
Osoby zgłaszające psy na egzaminy i testy psychiczne muszą posiadać potwierdzenie opłacenia aktualnej składki członkowskiej za 2017 rok,  książeczkę startową wystawioną przez Oddział do którego należy pies. Psy zgłaszane na testy psychiczne które należą do innego Oddziału niż ZKwP Nowy Sącz muszą mieć dodatkowo pisemną zgodę z macierzystego Oddziału.

W dniu 30 września 2017 roku o godz. 14:30 na naszym Placu Szkoleniowym będzie spotkanie z pozorantem dla osób które będą chciały przygotować psy do testów. Zapisy i informacje uzyskają Państwo w biurze Oddziału w godzinach jego pracy lub telefonicznie.

UWAGA!
Termin zgłoszeń na testy, egzaminy do 10.10.2017 r. (włącznie)
Prosimy o podanie następujących danych: imię i przydomek psa, rasa, płeć, umaszczenie, data urodzenia, nr PKR, nr rejestracyjny, nr tatuażu lub chip, imię i przydomek ojca i matki, właściciel (imię i nazwisko oraz dane adresowe).