AKTUALNOŚCI

Zarząd Oddziału informuje iż postanowił zorganizować w naszym Oddziale
"
Ranking wystawowy za rok 2016".

WYNIKI
ogłoszone podczas Walnego Zgromadzenia Członków Oddziału
w dniu 24.03.2017 r.

Najpiękniejsze Szczenię -
1. COCOSANKA ze Sfory Chirona - Pudel duży wł. Ewa Drożdż-Winiarska

Najpiękniejszy Junior -

1. ARTE ANTIKA VALTURI - Cirneco del'Etna wł. Wojciech Szyszka
2.
COCOSANKA ze Sfory Chirona - Pudel duży wł. Ewa Drożdż-Winiarska
3. LUCIAN Karaj - King Charles Spaniel wł. Renata Słowińska
4. XENIA Boarded - Sznaucer olbrzym wł. Maria Mikołajska

Najpiękniejszy Pies Użytkowy

1. YONATHAN Temperton - Owczarek niemiecki długowłosy wł. Agata Makarska
1. WATRA z Krainy Przodków - Posokowiec bawarski wł. Jerzy Opyd

Najpiękniejszy Pies Oddziału

1. BAJADERA ze Sfory Chirona - Pudel duży wł. Ewa Drożdż-Winiarska
2. ARTE ANTIKA VALTURI -
Cirneco del'Etna wł. Wojciech Szyszka
3. LUCIAN Karaj -
King Charles Spaniel wł. Renata Słowińska
4. COCOSANKA ze Sfory Chirona -
Pudel duży wł. Ewa Drożdż-Winiarska
5. VALOR REBEL QUEEN AV DANDEE - Elkhund szary wł. Joanna Nosal
6. YONATHAN Temperton
- Owczarek niemiecki długowłosy wł. Agata Makarska
7. Faworite King CHILLY -
King Charles Spaniel wł. Renata Słowińska
8. Faworite King BALBINA -
King Charles Spaniel wł. Renata Słowińska
9. LEO Migradia - Sznaucer miniaturowy wł. Łukasz Hajduka
10. XENIA Boarded -
Sznaucer olbrzym wł. Maria Mikołajska
11. WATRA z Krainy Przodków
- Posokowiec bawarski wł. Jerzy Opyd

 

SERDECZNIE GRATULUJEMY WSZYSTKIM WŁAŚCICIELOM PSÓW!

 


W dziale "Ranking wystawowy"  znajduje się Regulamin rankingu wystawowego, tabele punktacyjne oraz formularz zestawienia wyników zgłaszanych psów które należy złożyć w biurze Oddziału wraz z kopią kart ocen do dnia 28.02.2017 r.


Serdecznie zapraszamy wszystkich członków do wzięcia udziału oraz zgłaszania swoich psów!!!

 

 
Ranking będzie przedstawieniem osiągnięć psów i suk na wystawach, konkursach pracy oraz egzaminach i zawodach aby  promować uczestnictwo w imprezach kynologicznych.

Poniżej jest zamieszczony Regulamin rankingu wystawowego, tabele punktacyjne oraz formularz zestawienia wyników zgłaszanych psów które należy złożyć w biurze Oddziału wraz z kopią kart ocen do dnia 28.02.2017 r.

Serdecznie zapraszamy wszystkich członków do wzięcia udziału oraz zgłaszania swoich psów, dla zwycięzców przewidziane są symboliczne nagrody.
Mamy nadzieję że będzie to wydarzenie cykliczne i na stałe wpisze się w tradycje naszego Oddziału.

 

Poniżej zamieszczone dokumenty dotyczące rankingu za rok 2013 są nadal aktualne i obowiązują przy sporządzaniu rankingu za rok 2016.


 Tabele punktacyjne << kliknij >>

Zestawienie wyników (plik do pobrania)  << kliknij  >>

Regulamin rankingu << kliknij >>

 

 

ZAPRASZAMY
wszystkich naszych członków do zgłoszenia swoich psów
i udział w rankingu!!!

Zarząd Oddziału informuje iż postanowił zorganizować w naszym Oddziale
"
Ranking wystawowy za rok 2017".

 Ranking będzie przedstawieniem osiągnięć psów i suk na wystawach, konkursach pracy oraz egzaminach i zawodach aby  promować uczestnictwo w imprezach kynologicznych.

Poniżej jest zamieszczony Regulamin rankingu wystawowego, tabele punktacyjne oraz formularz zestawienia wyników zgłaszanych psów które należy złożyć w biurze Oddziału wraz z kopią kart ocen do dnia 28.02.2018 r.

Minimalna ilość wystawa lub konkursów w których pies/suka uczestniczyli to 3 imprezy kynologiczne.


Serdecznie zapraszamy wszystkich członków do wzięcia udziału oraz zgłaszania swoich psów, dla zwycięzców przewidziane są symboliczne nagrody.
Mamy nadzieję że będzie to wydarzenie cykliczne i na stałe wpisze się w tradycje naszego Oddziału.

 

Poniżej zamieszczone dokumenty dotyczące rankingu za rok 2013 są nadal aktualne i obowiązują przy sporządzaniu rankingu za rok 2017.


 Tabele punktacyjne << kliknij >>

Zestawienie wyników (plik do pobrania)  << kliknij  >>

Regulamin rankingu  << kliknij tutaj >>

 

 

ZAPRASZAMY
wszystkich naszych członków do zgłoszenia swoich psów
i udział w rankingu!!!

 

 

WYNIKI
Oddziałowego Rankingu Wystawowego
za okr 2017

Podczas Walnego Zgromadzenia Członków Oddziału w dniu 23.03.2018 roku ogłoszone zostały wyniki Oddziałowego Rankingu Wystawowego za rok 2017! Dziękujemy wszystkim za zgłoszenie swoich psów a Zwycięzcom poszczególnych kategorii rankingowym serdecznie gratulujemy.

Wyniki Oddziałowego Rankingu Wystawowego za rok 2017:

Najlepsze Młodsze Szczenię / Szczenię 2017
1. MARKIZA Happy Dog Polonia wł. Mikołajska Maria
2. SWEET CHILE O'MINE Del Bianco Stella wł. Kohmann Weronika
3. ATOS z Beskidzkich Wysp wł. Liptak Monika



Najlepszy Użytkowy Pies 2017
1. BARON Beskidzka Zima wł. Bieda Michał



Najlepszy Junior 2017
1. IKAR Złota Troja wł. Trojan Violetta
2. OLDPRIDE Giant wł. Trojan Roman
3. Faworite King EMILKA wł. Słowińska Renata
4. ATOS z Beskidzkich Wysp wł. Liptak Monika




Najlepszy Pies Oddziału 2017

1. X-ROBIN od Dvou Orehu wł. Słowińska Renata
2. Faworite King ARIELKA wł. Słowińska Renata
3. IKAR Złota Troja wł. Trojan Violetta
4. Valor REBEL QUEEN av Dandee wł. Nosal Joanna
5. OLDPRIDE Giant wł. Trojan Roman
6. COLINA Gorczańska Oaza wł. Czernecki Leszek
7. ATOS z Beskidzkich Wysp wł. Liptak Monika
8. XENIA Bearded Devil wł. Mikołajska Maria
9. BARON Beskidzka Zima wł. Bieda Michał
10. MARKIZA Happy Dog Polonia wł. Mikołajska Maria
10. SWEET CHILE O'MINE Del Bianco Stella wł. Kohmann Weronika

 

Wykaz hodowli

 

hodowla

hodowca (nazwisko, imie, miejscowość)

l.szt.

 

Border Collie, gr. 1

Agita FCI

Lingen Sabine (hodowca)

32-864 Gnojnik

 

Gorczańska Oaza (FCI)

Czernecki Leszek (hodowca)

34-452 Ochotnica Dolna

 

Land of Dreams FCI

Kron Olga (hodowca)

33-113 Zgłobice

 

South Sky FCI

Wideł Marek (hodowca)

33-300 Nowy Sącz

 

The Sunny Shepherds (FCI)

Sidorski Adam (hodowca)

 

 

Owczarek belgijski-Malinois, gr. 1

Szynwaldka /FCI/

Jurczak Jan (hodowca)

33-158 Szynwałd

 

Owczarek niemiecki długowłosy, gr. 1

Elita Kraków FCI

Kwinta Michał (hodowca)

30-238 Kraków

 

Hubsaris

Matyaszek Grzegorz (hodowca)

33-386 Podegrodzie

 

Ogrodowa Romanówka (FCI)

Multarzyński Piotr (hodowca)

33-370 Muszyna

 

Podhalańska Wataha

Maciata Stanisław (hodowca)

34-425 Biały Dunajec

 

Schaferhund von Augustin FCI

Augustyn Piotr (hodowca)

38-350 Bobowa

 

Szczyrzyckie Lachy (FCI)

Macko Piotr (hodowca)

34-623 Szczyrzyc

 

Wilki z Łąckiej Doliny (FCI)

Szlósarczyk Łukasz (hodowca)

33-390 Łącko

 

Owczarek niemiecki krótkowłosy, gr. 1

Andata (FCI)

Kępowicz Aneta (hodowca)

33-100 Tarnów

 

Diavoli di Fuoco (FCI)

Chronowski Jacek (hodowca)

33-300 Nowy Sącz

 

Heradog FCI

Faliszewska Magdalena (hodowca)

33-121 Bogumiłowice

 

Hubsaris

Matyaszek Grzegorz (hodowca)

33-386 Podegrodzie

 

Jaworzyna M.A.X.

Kumorek Anna (hodowca)

33-370 Muszyna

 

Luksateam (FCI)

Luksa Stanisław (hodowca)

33-335 Nawojowa

 

Magik Rud FCI

Halik Piotr (hodowca)

32-800 Brzesko-Mokrzyska

 

Nomysz FCI

Kożuch Anna (hodowca)

38-321 Moszczenica

 

od Szalonej Wandy

Zaremba Wanda (hodowca)

33-300 Nowy Sącz

 

Ogrodowa Romanówka (FCI)

Multarzyński Piotr (hodowca)

33-370 Muszyna

 

Sądeckie Lachy /FCI/

Woda Andrzej (hodowca)

33-311 Wielogłowy

 

Szczyrzyckie Lachy (FCI)

Macko Piotr (hodowca)

34-623 Szczyrzyc

 

Waldion (FCI)

Kocerba Waldemar (hodowca)

31-764 Kraków

 

Żabieńska Zagroda FCI

Panek Zbigniew (hodowca)

33-240 Żabno

 

Owczarek szetlandzki, gr. 1

Charmstory /FCI/

Iwańska Aleksandra (hodowca)

33-300 Nowy Sącz

 

Polski owczarek nizinny, gr. 1

Ponownia /FCI/

Bednarczyk Tomasz (hodowca)

34-608 Kamienica

 

Chart rosyjski borzoj, gr. 10

Porcelanowa Piękność FCI

Koszarek Marek (hodowca)

33-300 Nowy Sącz

 

Whippet, gr. 10

Agita FCI

Lingen Sabine (hodowca)

32-864 Gnojnik

 

Berneński pies pasterski, gr. 2

Beastle Bella (FCI)

Kulpa Barbara (hodowca)

33-335 Nawojowa

 

Rifugio Solare (FCI)

Węgrzyn Paulina (hodowca)

33-340 Stary Sącz

 

Rzymskie Imperium FCI

Krupa Anna (hodowca)

33-300 Nowy Sącz

 

Stróż Zagrody FCI

Wilczek-Rząsa Ewa (hodowca)

34-650 Tymbark

 

Wicher Beskidu FCI

Pajor Ewelina (hodowca)

34-602 Laskowa

 

z Czarnej Rzeki FCI

Giemzik Piotr (hodowca)

34-614 Słopnice

 

Buldog angielski, gr. 2

Cartel de Bull FCI

Bortnik Justyna (hodowca)

32-830 Wojnicz

 

Grybowianka FCI

Fyda Dariusz (hodowca)

33-330 Grybów

 

Maf-Bull FCI

Tłustowska Monika (hodowca)

33-350 Piwniczna Zdrój

 

 

Somia Bull FCI

Gurgul Jarosław (hodowca)

32-800 Brzesko

 

Żwawy Piechur /FCI/

Wojtanowicz Maria (hodowca)

33-156 Skrzyszów

 

Bullmastiff, gr. 2

Le Mita Cola

Bator Artur (hodowca)

33-112 Tarnowiec

 

Cane Corso Italiano, gr. 2

Crazy Clan /FCI/

Ziaja Monika (hodowca)

33-112 Tarnowiec

 

Dog argentyński, gr. 2

Dogo White Fighter /FCI/

Sowa Dariusz (hodowca)

33-300 Nowy Sącz

 

Złota Troja (FCI)

Trojan Violetta (hodowca)

33-388 Gołkowice

 

Dog Kanaryjski, gr. 2

Guerrero Canario

Pachowicz Piotr (hodowca)

34-600 Limanowa

 

Dog z Majorki, gr. 2

My Love Zara FCI

Krzysztoń Wojciech (hodowca)

33-331 Stróże

 

Pinczer miniaturowy, gr. 2

z Bobowej FCI

Janik Józef (hodowca)

38-350 Bobowa

 

Pinczer średni, gr. 2

Agita FCI

Lingen Sabine (hodowca)

32-864 Gnojnik

 

Rottweiler, gr. 2

aus dem Wilden Osten (FCI)

Białoń Anna (hodowca)

38-300 Gorlice

 

z Sądeckiego Grodu

Kurowski Eugeniusz (hodowca)

33-300 Nowy Sącz

 

Zara Puppies FCI

Toporkiewicz Wiesław (hodowca)

34-617 Wilkowisko

 

Sznaucer miniaturowy, gr. 2

Ponownia /FCI/

Bednarczyk Tomasz (hodowca)

34-608 Kamienica

 

Psia Ferajna FCI

Bukowiec Adam (hodowca)

34-603 Limanowa

 

Sznaucer olbrzym czarny, gr. 2

Hexenwiese (FCI)

Mikołajska Maria (hodowca)

34-600 Limanowa

 

Tosa, gr. 2

Twierdza Samuraja (FCI)

Gondek Maciej (hodowca)

33-395 Chełmiec

 

American Staffordshire Terrier, gr. 3

aus dem Wilden Osten (FCI)

Białoń Anna (hodowca)

38-300 Gorlice

 

Bedlington Terrier, gr. 3

Serce Nowodworza FCI

Łącka Anna (hodowca)

33-112 Tarnowiec

1

Jack Russell Terrier, gr. 3

Pasierbiecka Sfora FCI

Wiktor Klaudia (hodowca)

34-600 Limanowa

3

Niemiecki terier myśliwski, gr. 3

Spod Prehyby FCI

Zembura Piotr (hodowca)

33-388 Gołkowice

2

Staffordshire Bull Terrier, gr. 3

Wild Smile FCI

Podolska-Drożdż Anna (hodowca)

38-322 Łużna

5

Terier szkocki, gr. 3

Żwawy Piechur /FCI/

Wojtanowicz Maria (hodowca)

33-156 Skrzyszów

2

West Highland White Terrier, gr. 3

Czar Klaudii FCI

Wolak Sylwia (hodowca)

32-800 Mokrzyska

1

z Zielonego Sącza

Duda Teofil (hodowca)

 

1

Yorkshire Terrier, gr. 3

Andata (FCI)

Kępowicz Aneta (hodowca)

33-100 Tarnów

1

 

Madagaskar Time /FCI/

Bezak Katarzyna (hodowca)

33-200 Dąbrowa Tarnowska

1

Jamnik długowłosy standardowy, gr. 4

od Gabrysi

Woda Gabriela (hodowca)

33-311 Wielogłowy

2

Akita Amerykańska, gr. 5

Królewska Przystań FCI

Szostek Magdalena (hodowca)

33-111 Koszyce Wielkie

3

Rifugio Solare (FCI)

Węgrzyn Paulina (hodowca)

33-340 Stary Sącz

1

Chow Chow, gr. 5

Bon Vista FCI

Dudka Kamil (hodowca)

33-300 Nowy Sącz

1

Kudłata Obsesja (FCI)

Ścibisz Renata (hodowca)

32-860 Czchów

2

Cirneco dell'Etna, gr. 5

Król Popradu (FCI)

Szyszka Wojciech (hodowca)

33-343 Rytro

1

Elkhound szary, gr. 5

Pride of North (FCI)

Nosal Joanna (hodowca)

34-600 Limanowa

2

Samoyed, gr. 5

Powiew Północy (FCI)

Zawierta-Porębska Irena (hodowca)

33-300 Nowy Sącz

7

Siberian Husky, gr. 5

Beskidzka Zima (FCI)

Cetnarowicz Anna (hodowca)

38-300 Gorlice

4

Sądeckie Pieszczochy

Poręba Mariola (hodowca)

33-335 Nawojowa

1

Thai Ridgeback Dog, gr. 5

Ancient Kynopolis /FCI/

Sarota Aleksandra (hodowca)

33-395 Chełmiec

4

Basset Hound, gr. 6

Gabthomas /FCI/

Dumański Tomasz (hodowca)

33-130 Radłów

1

Beagle, gr. 6

Shilla Club FCI

Wietecha Grzegorz (hodowca)

33-300 Nowy Sącz

1

Gończy polski, gr. 6

Duma Gończy Pazur z Barcickiej Doliny (FCI)

Mrówka Stanisław (hodowca)

33-342 Barcice

1

Piwniczański Jazgot /FCI/

Ściurka Marek (hodowca)

33-350 Piwniczna Zdrój

8

z Beskidzkich Wysp /FCI/

Opyd Jerzy (hodowca)

34-650 Tymbark

2

z Wojakowskich Gór (FCI)

Kosakowski Krzysztof (hodowca)

32-862 Porąbka Iwkowska

1

Ogar polski, gr. 6

Kokocza Biesiada /FCI/

Wierzgacz Renata (hodowca)

33-162 Lubcza

2

Słopnicka Przełęcz

Mirek Andrzej (hodowca)

34-615 Słopnice

6

z Beskidzkich Wysp /FCI/

Opyd Jerzy (hodowca)

34-650 Tymbark

4

z Bołozowej Sfory (FCI)

Bołoz Piotr (hodowca)

33-383 Tylicz

4

z Krynickiej Doliny (FCI)

Gucwa Paweł (hodowca)

33-380 Krynica-Zdrój

4

z Szumiącego Hełmu (FCI)

Matuła Piotr (hodowca)

33-300 Nowy Sącz

1

Posokowiec bawarski, gr. 6

z Beskidzkich Wysp /FCI/

Opyd Jerzy (hodowca)

34-650 Tymbark

2

z Hubertowej Psiarni

Pawłowski Bogusław (hodowca)

 

1

z Krynickiej Doliny (FCI)

Gucwa Paweł (hodowca)

33-380 Krynica-Zdrój

1

z Tymbarskiej Kniei /FCI/

Bubula Maciej (hodowca)

34-650 Tymbark

3

Posokowiec hanowerski, gr. 6

z Czarnej Rzeki FCI

Giemzik Piotr (hodowca)

34-614 Słopnice

1

z Tymbarskiej Kniei /FCI/

Bubula Maciej (hodowca)

34-650 Tymbark

1

Seter irlandzki, gr. 7

Bonuni FCI

Rogóż Agnieszka (hodowca)

33-380 Krynica

2

Catcher in Grass (FCI)

Czarnecka-Adamczyk Paulina (hodowca)

34-608 Kamienica

1

Seter irlandzki czerwono-biały, gr. 7

Catcher in Grass (FCI)

Czarnecka-Adamczyk Paulina (hodowca)

34-608 Kamienica

1

 

 

 

 

Seter szkocki Gordon, gr. 7

Catcher in Grass (FCI)

Czarnecka-Adamczyk Paulina (hodowca)

34-608 Kamienica

1

Wyżeł niemiecki krótkowłosy, gr. 7

Myśliwski z Beskidu (FCI)

Kołodziej Zofia (hodowca)

34-642 Dobra

1

Wyżeł węgierski krótkowłosy, gr. 7

Myśliwski z Beskidu (FCI)

Kołodziej Zofia (hodowca)

34-642 Dobra

1

Cocker spaniel angielski, gr. 8

Alucard (FCI)

Tobiasz Marek (hodowca)

33-340 Stary Sącz

1

Ygritto (FCI)

Bafia Barbara (hodowca)

34-606 Łukowica

4

Golden Retriever, gr. 8

Beastle Bella (FCI)

Kulpa Barbara (hodowca)

33-335 Nawojowa

 

Bulgotki Podegrodzkie

Sułkowska Zofia (hodowca)

33-386 Podegrodzie

 

Złota Zagroda FCI

Lachor Paweł (hodowca)

33-300 Nowy Sącz

 

Labrador Retriever, gr. 8

Caro F.D.B. /FCI/

Kumorek Halina (hodowca)

33-370 Muszyna

 

Dog Luna Park FCI

Krężel Dawid (hodowca)

33-300 Nowy Sącz

 

Land of Dreams FCI

Kron Olga (hodowca)

33-113 Zgłobice

 

Ranosz (FCI)

Ranosz Halina (hodowca)

34-615 Słopnice

 

Sądecki Ratownik

Pulit Mirosław (hodowca)

33-311 Wielogłowy

 

Słońce Beskidu FCI

Słaba Maria (hodowca)

33-300 Nowy Sącz

 

z Bobowej FCI

Janik Józef (hodowca)

38-350 Bobowa

 

Lagotto romagnolo, gr. 8

Lagotto's Smile FCI

Kupiec Regina (hodowca)

33-200 Dąbrowa Tarnowska

2

Płochacz niemiecki-Wachtelhund, gr. 8

z Czarnej Rzeki FCI

Giemzik Piotr (hodowca)

34-614 Słopnice

1

Buldog francuski, gr. 9

Grybowianka FCI

Fyda Dariusz (hodowca)

33-330 Grybów

2

Król Popradu (FCI)

Szyszka Wojciech (hodowca)

33-343 Rytro

13

z Zielonego Sącza

Duda Teofil (hodowca)

33-300 Nowy Sącz

3

Cavalier King Charles Spaniel, gr. 9

od Gabrysi

Woda Gabriela (hodowca)

33-311 Wielogłowy

1

Tabaszowa FCI

Dobosz Jadwiga (hodowca)

33-312 Tabaszowa

1

Gryfonik brukselski, gr. 9

Serce Nowodworza FCI

Łącka Anna (hodowca)

33-112 Tarnowiec

3

King Charles Spaniel, gr. 9

Faworite King FCI

Słowińska Renata (hodowca)

33-370 Muszyna

7

Maltańczyk, gr. 9

Andata (FCI)

Kępowicz Aneta (hodowca)

33-100 Tarnów

1

Pudel duży morelowy, gr. 9

Ze Sfory Chirona

Drożdż-Winiarska Ewa (hodowca)

33-318 Gródek nad Dunajcem

4

Pudel Duży Płowy, gr. 9

Ze Sfory Chirona

Drożdż-Winiarska Ewa (hodowca)

33-318 Gródek nad Dunajcem

1

Spaniel Kontynentalny miniaturowy Papillon, gr. 9

Psiada /FCI/

Jeleń Adrianna (hodowca)

33-130 Radłów

2