HODOWLE

 

Wykaz hodowli na 11.09.2021 r. (z opłaconą składką członkowską za rok 2021)
hodowla hodowca (nazwisko, imie, miejscowość) miejscowość
Biały owczarek szwajcarski, gr. 1    
Benek and Dogs Słota Katarzyna (hodowca) 34-600 Limanowa
White Magic Wolves Król Mariusz (hodowca) 34-615 Słopnice
Border Collie, gr. 1    
Agita FCI Lingen Sabine (hodowca) 32-864 Gnojnik
Biala Valley Górski Jakub (hodowca) 33-322 Korzenna
Gorczańska Oaza (FCI) Czernecki Leszek (hodowca) 34-452 Ochotnica Dolna
Land of Dreams (FCI) Kron Olga (hodowca) 33-113 Zgłobice
od Tajpera (FCI) Kuzak Kamil (hodowca) 34-615 Słopnice
Pilnujowiec (FCI) Plata Łukasz (hodowca) 33-300 Nowy Sącz
Psiada /FCI/ Jeleń Adrianna (hodowca) 33-130 Radłów
The Sunny Shepherds (FCI) Sidorski Adam (hodowca) 33-300 Nowy Sącz
Trzy Metry nad Niebem (FCI) Bąk Mariola (hodowca)  
Owczarek belgijski-Malinois, gr. 1    
Zajmar (FCI) Zając Maria (hodowca) 33-300 Nowy Sącz
Owczarek niemiecki długowłosy, gr. 1    
Hubsaris (FCI) Matyaszek Grzegorz (hodowca) 33-386 Podegrodzie
Szczyrzyckie Lachy (FCI) Macko Piotr (hodowca) 34-623 Szczyrzyc
Trzy Metry nad Niebem (FCI) Bąk Mariola (hodowca) 33-300 Nowy Sącz
Owczarek niemiecki krótkowłosy, gr. 1    
Andata (FCI) Kępowicz Aneta (hodowca) 33-100 Tarnów
Czarny Tulipan Żak Krzysztof (hodowca) 33-300 Nowy Sącz
Hubsaris (FCI) Matyaszek Grzegorz (hodowca) 33-386 Podegrodzie
Sądeckie Lachy /FCI/ Woda Andrzej (hodowca) 33-311 Wielogłowy
Szczyrzyckie Lachy (FCI) Macko Piotr (hodowca) 34-623 Szczyrzyc
Waldion (FCI) Kocerba Waldemar (hodowca) 31-764 Kraków
Owczarek staroangielski Bobtail, gr. 1    
z Koni Górki (FCI) Mądzelewska-Pietrzak Sylwia (hodowca) 34-606 Łukowica
Owczarek szetlandzki, gr. 1    
Charmstory /FCI/ Iwańska Aleksandra (hodowca) 33-300 Nowy Sącz
Welsh Corgi Cardigan, gr. 1    
Uszaty Urok Nawaleniec Dorota (hodowca) 34-600 Limanowa
Berneński pies pasterski, gr. 2    
Rifugio Solare (FCI) Węgrzyn Paulina (hodowca) 33-340 Stary Sącz
Stróż Zagrody FCI Wilczek-Rząsa Ewa (hodowca) 34-650 Tymbark
z Limanowskiej Kotliny (FCI) Jawor Beata (hodowca) 34-600 Limanowa
Zagroda Nowe Rybie Lizak Andrzej (hodowca) 34-652 Nowe Rybie
Bokser, gr. 2    
Fafle House (FCI) Gorzawski Piotr (hodowca) 33-300 Nowy Sącz
Bullmastiff, gr. 2    
Beskid Paradise Kaim Adrian (hodowca) 34-615 Słopnice
Cane Corso Italiano, gr. 2    
Beskid Paradise Kaim Adrian (hodowca) 34-615 Słopnice
Crazy Clan /FCI/ Ziaja-Kalemba Monika (hodowca) 33-112 Tarnowiec
Elfi Misteriosi Bajor Agata (hodowca) 33-380 Gorlice
Doberman, gr. 2    
Crazy Clan /FCI/ Ziaja-Kalemba Monika (hodowca) 33-112 Tarnowiec
Dog argentyński, gr. 2    
Dogo White Fighter /FCI/ Sowa Dariusz (hodowca) 33-300 Nowy Sącz
Złota Troja (FCI) Trojan Violetta (hodowca) 33-388 Gołkowice
Mastif tybetański, gr. 2    
Radocynka (FCI) Wierzbicka Anna (hodowca) 38-307 Sękowa
Pinczer małpi, gr. 2    
Złota Troja (FCI) Trojan Violetta (hodowca) 33-388 Gołkowice
Pinczer średni, gr. 2    
Agita FCI Lingen Sabine (hodowca) 32-864 Gnojnik
Rottweiler, gr. 2    
aus dem Wilden Osten (FCI) Białoń Anna (hodowca) 38-312 Ropa
Nova Leliva Kozioł Agata (hodowca) 33-100 Tarnów
Vadersen Leśniak Ewelina (hodowca) 33-300 Nowy Sącz
Valarti (FCI) Wolański Barbara (hodowca) 33-206 Smyków
  Wolański Bogdan (hodowca)  
Vicko Team (FCI) Waśko Iwona (hodowca) 33-340 Stary Sącz
Sznaucer miniaturowy (p-s), gr. 2    
Andata (FCI) Kępowicz Aneta (hodowca) 33-100 Tarnów
Huculs Kingdom Wojak-Ćwik Iwona (hodowca) 34-600 Limanowa
Sznaucer miniaturowy biały, gr. 2    
Huculs Kingdom Wojak-Ćwik Iwona (hodowca) 34-600 Limanowa
Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny, gr. 2    
Ponownia /FCI/ Bednarczyk Tomasz (hodowca) 34-608 Kamienica
Psia Ferajna FCI Bukowiec Adam (hodowca) 34-603 Limanowa
Sznaucer miniaturowy czarny, gr. 2    
Ponownia /FCI/ Bednarczyk Tomasz (hodowca) 34-608 Kamienica
Sznaucer olbrzym czarny, gr. 2    
Hexenwiese (FCI) Mikołajska Maria (hodowca) 34-600 Limanowa
Tosa, gr. 2    
Inugari (FCI) Kołodziejczyk Rafał (hodowca) 33-340 Stary Sącz
Twierdza Samuraja (FCI) Gondek Maciej (hodowca) 33-395 Chełmiec
American Staffordshire Terrier, gr. 3    
aus dem Wilden Osten (FCI) Białoń Anna (hodowca) 38-312 Ropa
z Zielonego Sącza Duda Teofil (hodowca) 33-300 Nowy Sącz
Bedlington Terrier, gr. 3    
Serce Nowodworza FCI Łącka Anna (hodowca) 33-112 Tarnowiec
Bulterier, gr. 3    
Popradzki Park FCI Gumulak Jan (hodowca) 33-343 Rytro
Riwe Bul (FCI) Czelusta-Fedko Joanna (hodowca) 33-300 Nowy Sącz
Jack Russell Terrier, gr. 3    
Supergirls Faliński Leszek (hodowca) 33-300 Nowy Sącz
Staffordshire Bull Terrier, gr. 3    
Wild Smile FCI Podolska-Drożdż Anna (hodowca) 38-322 Łużna
West Highland White Terrier, gr. 3    
Biały Diament Wolak Klaudia (hodowca) 32-800 Mokrzyska
Czar Klaudii FCI Wolak Sylwia (hodowca) 32-800 Mokrzyska
Namhok (FCI) Kohmann Weronika (hodowca) 33-300 Nowy Sącz
z Zielonego Sącza Duda Teofil (hodowca)  
Yorkshire Terrier, gr. 3    
Andata (FCI) Kępowicz Aneta (hodowca) 33-100 Tarnów
Słodkie Psiaki (FCI) Majchrzak Paulina (hodowca) 33-300 Nowy Sącz
Jamnik długowłosy miniaturowy, gr. 4    
Marzenie Gabrysi (FCI) Woda - Wąsik Gabriela (hodowca) 33-311 Wielogłowy
Jamnik długowłosy standardowy, gr. 4    
Marzenie Gabrysi (FCI) Woda - Wąsik Gabriela (hodowca) 33-311 Wielogłowy
Ruda Banda z Piaskowej Góry Gądek Maciej (hodowca) 33-314 Łososina Dolna
Jamnik szorstkowłosy standard., gr. 4    
Gorgród Rąpała Marek (hodowca) 38-300 Gorlice
Akita, gr. 5    
Barry Berani (FCI) Bigus Sylwester (hodowca) 38-311 Szymbark
Akita Amerykańska, gr. 5    
Barry Berani (FCI) Bigus Sylwester (hodowca) 38-311 Szymbark
Rifugio Solare (FCI) Węgrzyn Paulina (hodowca) 33-340 Stary Sącz
Basenji, gr. 5    
Radocynka (FCI) Wierzbicka Anna (hodowca) 38-307 Sękowa
Supergirls Faliński Leszek (hodowca) 33-300 Nowy Sącz
Chow Chow, gr. 5    
From Asia With Love (FCI) Tokarczyk-Dobosz Joanna (hodowca) 33-342 Barcice
Cirneco dell'Etna, gr. 5    
Yakuza Code (FCI) Szyszka Wojciech (hodowca) 33-343 Rytro
Elkhound szary, gr. 5    
Pride of North (FCI) Nosal-Chojnowska Joanna (hodowca) 34-600 Limanowa
Islandzki szpic pasterski, gr. 5    
Vikings Friend Dziki Marzena (hodowca) 38-340 Biecz
Samoyed, gr. 5    
Powiew Północy (FCI) Drogoś Katarzyna (hodowca) 33-300 Nowy Sącz
Rifugio Solare (FCI) Węgrzyn Paulina (hodowca) 33-340 Stary Sącz
Shiba, gr. 5    
San-Hi Polska Bednarek Magdalena (hodowca) 33-395 Chełmiec
Siberian Husky, gr. 5    
Beskidzka Zima (FCI) Cetnarowicz Anna (hodowca) 38-300 Gorlice
Pride of North (FCI) Nosal-Chojnowska Joanna (hodowca) 34-600 Limanowa
Szpic średni biały, gr. 5    
Diamentowy Żywioł (FCI) Pawlik Wacław (hodowca) 33-300 Nowy Sącz
Thai Ridgeback Dog, gr. 5    
Ancient Kynopolis /FCI/ Sarota Aleksandra (hodowca) 33-395 Chełmiec
Basset Hound, gr. 6    
Bassetowelove (FCI) Zamora Janusz (hodowca) 34-602 Laskowa
Dalmatyńczyk, gr. 6    
Dalmatian Opera (FCI) Rozlach Karolina (hodowca) 33-380 Krynica-Zdrój
Gończy polski, gr. 6    
Firry Friend (FCI) Gajewski Robert (hodowca) 33-300 Nowy Sącz
Gorczańskie Groniki Łabuz Czesław (hodowca) 34-608 Kamienica
Piwniczański Jazgot /FCI/ Ściurka Marek (hodowca) 38-530 Posada Jaćmierska
z Tymbarskiej Kniei /FCI/ Bubula Maciej (hodowca) 34-650 Tymbark
z Wojakowskich Gór (FCI) Kosakowski Krzysztof (hodowca) 32-862 Porąbka Iwkowska
Ogar polski, gr. 6    
Leśne Imponderabilia (FCI) Szymanek Katarzyna (hodowca) 33-370 Muszyna
Słopnicka Przełęcz Mirek Andrzej (hodowca) 34-615 Słopnice
Wilczańska Knieja Krafczyk Anna (hodowca) 34-643 Jurków
z Bołozowej Sfory (FCI) Bołoz Piotr (hodowca) 33-383 Tylicz
z Krynickiej Doliny (FCI) Gucwa Paweł (hodowca) 33-380 Krynica-Zdrój
Posokowiec bawarski, gr. 6    
z Hubertowej Psiarni Pawłowski Bogusław (hodowca) 34-650 Tymbark
z Krynickiej Doliny (FCI) Gucwa Paweł (hodowca) 33-380 Krynica-Zdrój
z Tymbarskiej Kniei /FCI/ Bubula Maciej (hodowca) 34-650 Tymbark
Posokowiec hanowerski, gr. 6    
z Tymbarskiej Kniei /FCI/ Bubula Maciej (hodowca) 34-650 Tymbark
Seter irlandzki, gr. 7    
Bonuni FCI Rogóż Agnieszka (hodowca) 33-380 Krynica
Catcher in Grass (FCI) Czarnecka-Adamczyk Paulina (hodowca) 34-608 Kamienica
Fiery Love (FCI) Jankisz Halina (hodowca) 33-393 Marcinkowice
Seter irlandzki czerwono-biały, gr. 7    
Catcher in Grass (FCI) Czarnecka-Adamczyk Paulina (hodowca) 34-608 Kamienica
Seter szkocki Gordon, gr. 7    
Catcher in Grass (FCI) Czarnecka-Adamczyk Paulina (hodowca) 34-608 Kamienica
Wyżeł niemiecki krótkowłosy, gr. 7    
Myśliwski z Beskidu (FCI) Kołodziej Zofia (hodowca) 34-642 Dobra
Wyżeł wajmarski krótkowłosy, gr. 7    
Bassetowelove (FCI) Zamora Janusz (hodowca) 34-602 Laskowa
Bona Hundo (FCI) Załęski Grzegorz (hodowca) 38-300 Gorlice
Wyżeł weimarski krótkowłosy, gr. 7    
Bona Hundo (FCI) Załęski Grzegorz (hodowca) 38-300 Gorlice
Wyżeł węgierski krótkowłosy, gr. 7    
Myśliwski z Beskidu (FCI) Kołodziej Zofia (hodowca) 34-642 Dobra
Cocker spaniel angielski, gr. 8    
Alucard (FCI) Tobiasz Marek (hodowca) 33-340 Stary Sącz
Golden Retriever, gr. 8    
Fly With Golden (FCI) Dudczyk Wojciech (hodowca) 33-395 Chełmiec
Pinohood (FCI) Bagińska Monika (hodowca) 33-314 Łososina Dolna
Zagroda Nowe Rybie Lizak Andrzej (hodowca) 34-652 Nowe Rybie
Labrador Retriever, gr. 8    
Land of Dreams (FCI) Kron Olga (hodowca) 33-113 Zgłobice
Miłkowskie Wzgórze Wieczorek Wioletta (hodowca) 34-615 Słopnice
Ranosz (FCI) Ranosz Halina (hodowca)  
Słońce Beskidu FCI Słaba Maria (hodowca) 33-300 Nowy Sącz
Whisper of fire Pulit Joanna (hodowca) 33-311 Wielogłowy
Lagotto romagnolo, gr. 8    
Lagotto's Smile FCI Kupiec Regina (hodowca) 33-200 Dąbrowa Tarnowska
Boston Terrier, gr. 9    
Ancient Kynopolis /FCI/ Sarota Aleksandra (hodowca) 33-395 Chełmiec
Buldog francuski, gr. 9    
Elfi Misteriosi Bajor Agata (hodowca) 33-380 Gorlice
Teslowy Raj (FCI) Górka Ewelina (hodowca) 33-300 Nowy Sącz
Yakuza Code (FCI) Szyszka Wojciech (hodowca) 33-343 Rytro
z Zielonego Sącza Duda Teofil (hodowca) 33-300 Nowy Sącz
Cavalier King Charles Spaniel, gr. 9    
Trzy Metry nad Niebem (FCI) Bąk Mariola (hodowca) 33-300 Nowy Sącz
Chin japoński, gr. 9    
z Koni Górki (FCI) Mądzelewska-Pietrzak Sylwia (hodowca) 34-606 Łukowica
Gryfonik brukselski, gr. 9    
Serce Nowodworza FCI Łącka Anna (hodowca) 33-112 Tarnowiec
King Charles Spaniel, gr. 9    
Faworite King FCI Słowińska Renata (hodowca) 33-370 Muszyna
Maltańczyk, gr. 9    
Little Shining Beauty Królak-Zielińska Anna (hodowca) 33-333 Ptaszkowa
Pudel duży płowy, gr. 9    
Ze Sfory Chirona Drożdż-Winiarska Ewa (hodowca) 33-318 Gródek nad Dunajcem
Rosyjski Toy Długowłosy, gr. 9    
Ancient Kynopolis /FCI/ Sarota Aleksandra (hodowca) 33-395 Chełmiec
Valarti (FCI) Wolański Barbara (hodowca) 33-206 Smyków
Spaniel Kontynentalny miniaturowy Papillon, gr. 9    
Psiada /FCI/ Jeleń Adrianna (hodowca) 33-130 Radłów
Radocynka (FCI) Wierzbicka Anna (hodowca) 38-307 Sękowa
Chart rosyjski borzoj, gr. 10    
Porcelanowa Piękność FCI Koszarek Marek (hodowca) 33-300 Nowy Sącz
Whippet, gr. 10    
Agita FCI Lingen Sabine (hodowca) 32-864 Gnojnik
Polski spaniel myśliwski, gr. Rasy nieuznane    
Alucard (FCI) Tobiasz Marek (hodowca) 33-340 Stary Sącz