HODOWLE

 

Wykaz hodowli na dzień 01.07.2020 (z opłaconą skł. członkowską za rok 2020)
hodowla hodowca (nazwisko, imie, miejscowość)  
Biały owczarek szwajcarski, gr. 1
Benek and Dogs Słota Katarzyna (hodowca) 34-600 Limanowa  
Border Collie, gr. 1
Agita FCI Lingen Sabine (hodowca) 32-864 Gnojnik  
Gorczańska Oaza (FCI) Czernecki Leszek (hodowca) 34-452 Ochotnica Dolna  
Owczarek belgijski-Malinois, gr. 1
Szynwaldka /FCI/ Jurczak Jan (hodowca) 33-158 Szynwałd  
Owczarek niemiecki długowłosy, gr. 1
Hubsaris Matyaszek Grzegorz (hodowca) 33-386 Podegrodzie  
Szczyrzyckie Lachy (FCI) Macko Piotr (hodowca) 34-623 Szczyrzyc  
Trzy Metry nad Niebem (FCI) Bąk Mariola (hodowca) 33-300 Nowy Sącz  
Owczarek niemiecki krótkowłosy, gr. 1
       
Hubsaris Matyaszek Grzegorz (hodowca) 33-386 Podegrodzie  
Luksateam (FCI) Luksa Stanisław (hodowca) 33-335 Nawojowa  
od Szalonej Wandy Zaremba Wanda (hodowca) 33-300 Nowy Sącz  
Sądeckie Lachy /FCI/ Woda Andrzej (hodowca) 33-311 Wielogłowy  
Szczyrzyckie Lachy (FCI) Macko Piotr (hodowca) 34-623 Szczyrzyc  
Waldion (FCI) Kocerba Waldemar (hodowca) 31-764 Kraków  
z Wojnicza (FCI) Noworól Grzegorz (hodowca) 32-830 Wojnicz  
Owczarek staroangielski Bobtail, gr. 1
z Koni Górki (FCI) Mądzelewska-Pietrzak Sylwia (hodowca) 34-606 Łukowica  
Polski owczarek nizinny, gr. 1
Ponownia /FCI/ Bednarczyk Tomasz (hodowca) 34-608 Kamienica  
Welsh Corgi Cardigan, gr. 1
Uszaty Urok Nawaleniec Dorota (hodowca) 34-600 Limanowa  
Berneński pies pasterski, gr. 2
Rifugio Solare (FCI) Węgrzyn Paulina (hodowca) 33-340 Stary Sącz  
z Limanowskiej Kotliny (FCI) Jawor Beata (hodowca) 34-600 Limanowa  
Zagroda Nowe Rybie Lizak Andrzej (hodowca) 34-652 Nowe Rybie  
Cane Corso Italiano, gr. 2
Crazy Clan /FCI/ Ziaja Monika (hodowca) 33-112 Tarnowiec  
Dog argentyński, gr. 2
Dogo White Fighter /FCI/ Sowa Dariusz (hodowca) 33-300 Nowy Sącz  
Złota Troja (FCI) Trojan Violetta (hodowca) 33-388 Gołkowice  
Mastif tybetański, gr. 2
Radocynka (FCI) Wierzbicka Anna (hodowca) 38-307 Sękowa  
Pinczer małpi, gr. 2
Złota Troja (FCI) Trojan Violetta (hodowca) 33-388 Gołkowice  
Pinczer średni, gr. 2
Agita FCI Lingen Sabine (hodowca) 32-864 Gnojnik  
Rottweiler, gr. 2
aus dem Wilden Osten (FCI) Białoń Anna (hodowca) 38-312 Ropa  
Valarti FCI Barbara i Bogdan Wolański (hodowca) 33-206 Smyków  
Sznaucer miniaturowy, gr. 2
Ponownia /FCI/ Bednarczyk Tomasz (hodowca) 34-608 Kamienica  
Psia Ferajna FCI Bukowiec Adam (hodowca) 34-603 Limanowa  
Sznaucer olbrzym czarny, gr. 2
Hexenwiese (FCI) Mikołajska Maria (hodowca) 34-600 Limanowa  
Tosa, gr. 2
Inugari Kołodziejczyk Rafał (hodowca) 33-340 Stary Sącz  
Twierdza Samuraja (FCI) Gondek Maciej (hodowca) 33-395 Chełmiec  
American Staffordshire Terrier, gr. 3
aus dem Wilden Osten (FCI) Białoń Anna (hodowca) 38-312 Ropa  
z Zielonego Sącza Duda Teofil (hodowca) 33-300 Nowy Sącz  
Bullterier, gr. 3
Popradzki Park Gumulak Jan (hodowca) 33-343 Rytro  
Jack Russell Terrier, gr. 3
Pasierbiecka Sfora FCI Wiktor Klaudia (hodowca) 34-600 Limanowa  
Supergirls Faliński Leszek (hodowca) 33-300 Nowy Sącz  
West Highland White Terrier, gr. 3
Czar Klaudii FCI Wolak Sylwia (hodowca) 32-800 Mokrzyska  
Namhok (FCI) Kohmann Weronika (hodowca) 33-300 Nowy Sącz  
z Zielonego Sącza Duda Teofil (hodowca)    
Jamnik długowłosy miniaturowy, gr. 4
Marzenie Gabrysi (FCI) Woda - Wąsik Gabriela (hodowca) 33-311 Wielogłowy  
Jamnik długowłosy standardowy, gr. 4
Marzenie Gabrysi (FCI) Woda - Wąsik Gabriela (hodowca) 33-311 Wielogłowy  
Akita Amerykańska, gr. 5
Rifugio Solare (FCI) Węgrzyn Paulina (hodowca) 33-340 Stary Sącz  
Alaskan Malamute, gr. 5
Stone Wolves (FCI) Sammler Teresa (hodowca) 33-395 Chełmiec  
Basenji, gr. 5
Radocynka (FCI) Wierzbicka Anna (hodowca) 38-307 Sękowa  
Supergirls Faliński Leszek (hodowca) 33-300 Nowy Sącz  
Chow Chow, gr. 5
From Asia With Love Tokarczyk-Dobosz Joanna (hodowca) 33-342 Barcice  
Kudłata Obsesja (FCI) Ścibisz Renata (hodowca) 32-860 Czchów  
Cirneco dell'Etna, gr. 5
Yakuza Code (FCI) Szyszka Wojciech (hodowca) 33-343 Rytro  
Elkhound szary, gr. 5
Pride of North (FCI) Nosal-Chojnowska Joanna (hodowca) 34-600 Limanowa  
Samoyed, gr. 5
Powiew Północy (FCI) Drogoś Katarzyna (hodowca) 33-300 Nowy Sącz  
Rifugio Solare (FCI) Węgrzyn Paulina (hodowca) 33-340 Stary Sącz  
Siberian Husky, gr. 5
Beskidzka Zima (FCI) Cetnarowicz Anna (hodowca) 38-300 Gorlice  
Szpic średni biały, gr. 5
Diamentowy Żywioł Pawlik Wacław (hodowca) 33-300 Nowy Sącz  
Thai Ridgeback Dog, gr. 5
Ancient Kynopolis /FCI/ Sarota Aleksandra (hodowca) 33-395 Chełmiec  
Gończy polski, gr. 6
Gorczańskie Groniki Łabuz Czesław (hodowca) 34-608 Kamienica  
Piwniczański Jazgot /FCI/ Ściurka Marek (hodowca) 33-350 Piwniczna Zdrój  
z Serca Beskidu Liptak Monika (hodowca) 34-603 Krosna  
z Tymbarskiej Kniei /FCI/ Bubula Maciej (hodowca) 34-650 Tymbark  
z Wojakowskich Gór (FCI) Kosakowski Krzysztof (hodowca) 32-862 Porąbka Iwkowska  
Ogar polski, gr. 6
Leśne Imponderabilia Szymanek Katarzyna (hodowca) 33-370 Muszyna  
Słopnicka Przełęcz Mirek Andrzej (hodowca) 34-615 Słopnice  
Wilczańska Knieja Krafczyk Anna (hodowca) 34-643 Jurków  
z Bołozowej Sfory (FCI) Bołoz Piotr (hodowca) 33-383 Tylicz  
z Krynickiej Doliny (FCI) Gucwa Paweł (hodowca) 33-380 Krynica-Zdrój  
Posokowiec bawarski, gr. 6
z Hubertowej Psiarni Pawłowski Bogusław (hodowca)    
z Krynickiej Doliny (FCI) Gucwa Paweł (hodowca) 33-380 Krynica-Zdrój  
z Tymbarskiej Kniei /FCI/ Bubula Maciej (hodowca) 34-650 Tymbark  
Posokowiec hanowerski, gr. 6
z Tymbarskiej Kniei /FCI/ Bubula Maciej (hodowca) 34-650 Tymbark  
Seter irlandzki, gr. 7
Bonuni FCI Rogóż Agnieszka (hodowca) 33-380 Krynica  
Catcher in Grass (FCI) Czarnecka-Adamczyk Paulina (hodowca) 34-608 Kamienica  
Fiery Love (FCI) Jankisz Halina (hodowca) 33-393 Marcinkowice  
Seter irlandzki czerwono-biały, gr. 7
Catcher in Grass (FCI) Czarnecka-Adamczyk Paulina (hodowca) 34-608 Kamienica  
Seter szkocki Gordon, gr. 7
Catcher in Grass (FCI) Czarnecka-Adamczyk Paulina (hodowca) 34-608 Kamienica  
Wyżeł niemiecki krótkowłosy, gr. 7
Peterland (FCI) Dawiec Piotr (hodowca) 34-643 Jurków  
Wyżeł wajmarski krótkowłosy, gr. 7
Bona Hundo Załęski Grzegorz (hodowca) 38-300 Gorlice  
Cocker spaniel angielski, gr. 8
Alucard (FCI) Tobiasz Marek (hodowca) 33-340 Stary Sącz  
Golden Retriever, gr. 8
Fly With Golden (FCI) Dudczyk Wojciech (hodowca) 33-395 Chełmiec  
Pinohood (FCI) Bagińska Monika (hodowca) 33-314 Łososina Dolna  
Labrador Retriever, gr. 8
Ranosz (FCI) Ranosz Halina (hodowca) 34-615 Słopnice  
Sądecki Ratownik Pulit Mirosław (hodowca) 33-311 Wielogłowy  
Lagotto romagnolo, gr. 8
Lagotto's Smile FCI Kupiec Regina (hodowca) 33-200 Dąbrowa Tarnowska  
Boston Terrier, gr. 9
Ancient Kynopolis /FCI/ Sarota Aleksandra (hodowca) 33-395 Chełmiec  
Buldog francuski, gr. 9
Grybowianka FCI Fyda Dariusz (hodowca) 33-330 Grybów  
Yakuza Code (FCI) Szyszka Wojciech (hodowca) 33-343 Rytro  
z Zielonego Sącza Duda Teofil (hodowca) 33-300 Nowy Sącz  
Cavalier King Charles Spaniel, gr. 9
Hela Dog (FCI) Pawlak Halina (hodowca) 38-350 Bobowa  
Trzy Metry nad Niebem (FCI) Bąk Mariola (hodowca) 33-300 Nowy Sącz  
King Charles Spaniel, gr. 9
Faworite King FCI Słowińska Renata (hodowca) 33-370 Muszyna  
Maltańczyk, gr. 9
Little Shining Beauty Królak-Zielińska Anna (hodowca) 33-333 Ptaszkowa  
Pudel Duży Płowy, gr. 9
Ze Sfory Chirona Drożdż-Winiarska Ewa (hodowca) 33-318 Gródek nad Dunajcem  
Spaniel Kontynentalny miniaturowy Papillon, gr. 9
Radocynka (FCI) Wierzbicka Anna (hodowca) 38-307 Sękowa  
Chart rosyjski borzoj, gr. 10
Porcelanowa Piękność FCI Koszarek Marek (hodowca) 33-300 Nowy Sącz  
Whippet, gr. 10
Agita FCI Lingen Sabine (hodowca) 32-864 Gnojnik