Spis wystawców 06.08.2017

Katalog wystawowy - spis wystawców

Związek Kynologiczny w Polsce, Oddział Nowy Sącz

Adamaszek Anna, nr kat. 349
Andrusiewicz Magdalena, nr kat. 407
Babuśka Emilia, Babuśka Michał, nr kat. 313
Bafia Barbara, nr kat. 297, 300
Bagińska Monika, nr kat. 309
Bajor Wiesława, nr kat. 131, 132
Balawender Wioletta, nr kat. 399, 405
Baloghova Veronika, nr kat. 307
Banasik Maja, nr kat. 287
Baran Jan, nr kat. 117, 122
Bartnik-Matyja Agnieszka, Matyja Mariusz, nr kat. 184
Bartosik Golonka Katarzyna, nr kat. 82
Bartoszewicz Andrzej, Bartoszewicz Helena, nr kat. 279
Basta Hubert, nr kat. 166
Bąk Mariola, nr kat. 354
Bednarczyk Jarosław, nr kat. 222
Bienias Kazimierz, nr kat. 46
Bienias Kazimierz, Sorys Rafal, nr kat. 35
Biskup Paulina, nr kat. 398
Biskup Paulina, Wyrwik Zajglic Agnieszka, nr kat. 381
Bodnarova Katarina, nr kat. 234
Bogusz Sylwia, nr kat. 91
Bołoz Piotr, nr kat. 258, 260
Borek Robert, nr kat. 30
Bubula Maciej, nr kat. 269, 273
Bukowiec Artur, nr kat. 27
Bularski Wojciech, nr kat. 283
Charaziak Estera, nr kat. 180
Chłosta Anna, nr kat. 169
Chmielewska Barbara, nr kat. 403, 404
Chochół Krzysztof, nr kat. 74
Chodacki Dariusz, nr kat. 81
Cholewa Liliana, nr kat. 395
Chowaniec Elżbieta, nr kat. 284, 286
Cicha Agnieszka, nr kat. 77
Cichostępski Mariusz, nr kat. 28, 31, 33, 36
Ciężczak Paweł, nr kat. 246, 254
Ciukiewicz Agata, nr kat. 57
Czajka Svitlana, nr kat. 208, 209
Czernecki Leszek, nr kat. 3, 7
Czerwiński Mariusz, nr kat. 139
Dasiak Wioleta, nr kat. 379
Dębska-Dudek Aleksandra, nr kat. 34
Długosz Barbara, nr kat. 374
Domagała Klaudia, nr kat. 352
Dominiak Anna, nr kat. 60, 61
Drabiscak Gabriel, nr kat. 116, 121
Drożdż Bartłomiej, nr kat. 16
Drożdż-Winiarska Ewa, nr kat. 386, 387, 388
Dubielczyk Roksana i Jerzy, nr kat. 133
Duc Marek, nr kat. 288
Duda Teofil, nr kat. 344
Dunikowska Marta, nr kat. 15
Dziędziurko Tomasz, nr kat. 95
Dziobek Dariusz, nr kat. 253
Dziuła Małgorzata, nr kat. 295, 298
Edyk Anna, nr kat. 333
Fejkiel Małgorzata, nr kat. 160
Ficoń Paulina, nr kat. 114
Filar Lidia, nr kat. 22
Flig Renata, nr kat. 392
Florek Agnieszka, nr kat. 4
Frączek Adrian, nr kat. 176
Fulara Michalina, nr kat. 210
Gabzdilová Michaela, nr kat. 41
Gawkowski Marek, nr kat. 110
Gawlik Justyna, nr kat. 236, 238
Gądek Danuta, nr kat. 62, 65
Gąsior Izabela, nr kat. 141
Gąska Szymon, nr kat. 1
German Leszek, nr kat. 196
Giesek-Jopkiewicz Małgorzata, nr kat. 308
Gisterek Iwona, nr kat. 24
Głowa-Łobodzińska Anna, nr kat. 390, 391
Gniecka Dominika, nr kat. 188, 193, 334
Golis Aneta, nr kat. 218
Gomoła Jerzy, nr kat. 204, 205
Gondek Maria, nr kat. 420
Gorczowski Mariusz, nr kat. 263
Gorzawski Piotr, nr kat. 92, 93
Górski Jakub, nr kat. 5
Gradowska Monika, nr kat. 229, 231
Grodoń Krystyna, nr kat. 19
Grzesik Bożena, nr kat. 356, 357
Grześków Piotr, nr kat. 332
Grzyb Anna, nr kat. 267, 364, 366
Guziec Sebastian, nr kat. 18
Gyurko-Suszyńska Kornelia, Filipiak Marta, nr kat. 54
Haja Dominika, Tram Gabriela, nr kat. 335
Heretik Milan, nr kat. 170
Hila Kinga, nr kat. 194
Hryc Jan, nr kat. 115, 225
Hudecka Irena Maria, nr kat. 59
Husak Edyta, nr kat. 285
Iwan Grażyna, nr kat. 377
Iwaniuk-Siódmok Anna, Siódmok Krzysztof, nr kat. 414
Iwańska Aleksandra, nr kat. 50, 51
Iwona Stec-Firszt Iwona, nr kat. 134
Janik Janik, nr kat. 140
Janik Marianna, nr kat. 10
Jankisz Halina, nr kat. 277
Jankisz Marian, nr kat. 353
Jankowska Dominika, nr kat. 378
Jawor Beata, nr kat. 80
Jesenská Michaela, nr kat. 315
Jewuła Mariusz, nr kat. 8
Kalbarczyk Mirosława, nr kat. 137, 409
Kalbarczyk Mirosława, Sitarz-Duliasz Małgorzata, nr kat. 408
Kałwa Aneta, nr kat. 128
Kania Małgorzata, nr kat. 83
Karbowniczek Edyta, nr kat. 323
Kawa Krystyna, nr kat. 76
Kądziela Magdalena, nr kat. 52, 53
Kita Julia, nr kat. 214
Kiwacka Zofia, nr kat. 317
Klar Iwona, nr kat. 55, 58
Klaybor-Romańska Inga, nr kat. 164
Klocok Stanislav, nr kat. 373
Kloska Anna, nr kat. 127
Kluknavský František, nr kat. 213
Kmieciak Magda, nr kat. 124
Kobylańska Lucyna, nr kat. 278
Kohmann Weronika, nr kat. 198
Kojder Wojciech, nr kat. 187
Kolasa Jolanta, nr kat. 233
Kolenderska-Karasińska Danuta, nr kat. 385, 397
Konieczek Zbigniew, nr kat. 48
Koperska-Grzyb Iwona, nr kat. 299
Korus Tomasz, nr kat. 237, 240
Kostecka Małgorzata, nr kat. 296
Koszarek Marek, Koszarek Maria, nr kat. 417
Kot Lidia, nr kat. 396
Kowalczyk Sylwester, nr kat. 329
Kowol Andrzej, nr kat. 235
Kozłowska Paulina, nr kat. 406
Kozłowski Jakub, nr kat. 197
Kożuch Sylwia, nr kat. 401
Krasowska Monika, nr kat. 6, 11
Krawiec Renata, nr kat. 85
Krowinska Nina, nr kat. 73, 402
Król Wiesław, nr kat. 275
Krupa Anna, nr kat. 87
Krzysztoń Joanna, nr kat. 322
Krzysztoń Wojciech, nr kat. 123
Książek Mariusz, nr kat. 44
Kucharzyk Agnieszka, nr kat. 175
Kukla Dorota, nr kat. 301, 302
Kukla Łukasz, nr kat. 268
Kulik Zofia, nr kat. 370
Kulpa Bożena, nr kat. 400
Kumorek Anna, nr kat. 43
Kupiec Regina, nr kat. 320
Kurleto Małgorzata, nr kat. 12
Kuzma Ladislav, nr kat. 90
Kuźniar Łukasz, nr kat. 342
Kwiatkowska Małgorzata, nr kat. 109
Lalewicz Mariola, nr kat. 220
Lauzer Hanna, nr kat. 239
Legutko Artur, nr kat. 106
Leniart Krzysztof, nr kat. 112
Liptak Monika, nr kat. 247
Lisowicz Daniel, nr kat. 173, 174
Lorentz Marta, nr kat. 389
Luberda Patrycja, nr kat. 232
Łagosz Sebastian, nr kat. 336
Łagowski Paweł, nr kat. 189
Łazorko Małgorzata, nr kat. 248
Łuczak Iwona, nr kat. 172, 245
Machaj Wojciech, - -, nr kat. 250
Mackiewicz Przemysław, nr kat. 17
Makarska Agata, nr kat. 29
Małek Robert, nr kat. 199
Marcisz Renata, nr kat. 78, 84, 86
Masłyk Monika, nr kat. 104
Mastalerz Małgorzata, nr kat. 206
Matacz Natalia, nr kat. 179
Matuła Piotr, nr kat. 261
Matyaszek Grzegoz, nr kat. 40
Merchut Agnieszka, nr kat. 241
Mikołajska Maria, nr kat. 163, 165
Milewska Magdalena, nr kat. 99, 339, 350
Miodek łukasz, nr kat. 343
Miodek Łukasz, nr kat. 340
Mirek Andrzej, nr kat. 256, 257
Mirek Mieczysław, nr kat. 75, 79, 89
Mizera Waldemar, nr kat. 2
Mlekodaj Andrzej, nr kat. 21
Mrozicka-Sałach Aaleksandra, nr kat. 136
Myśliwiec Ewa, nr kat. 195
Nechalovi Jana a Michal, nr kat. 108, 304
Nitoń Barbara, nr kat. 384
Ochała Czesław, nr kat. 42
Okulski Andrzej, Wypych Żaneta, nr kat. 103
Opoka Monika, nr kat. 156
Opyd Jerzy, nr kat. 270
Oracz Albona, nr kat. 266
Oracz Aldona, nr kat. 264, 265
Orawska Maria, nr kat. 311
Orlikowska Teresa, nr kat. 221
Orzeł Katarzyna, nr kat. 324
Ostrowska Magdalena, nr kat. 182
Owsiany Katarzyna, nr kat. 316
Pagacz Monika, nr kat. 274
Pagieła Tadeusz, nr kat. 142
Pajor Ewa, nr kat. 365
Pałucka Aneta, Fryc Marta, nr kat. 183
Pańszczyk Aneta, nr kat. 67
Pańszczyk Aneta i Artur, nr kat. 71
Paszyńska Joanna, nr kat. 361, 362, 363, 367
Pawlus Romana, nr kat. 23
Pazdro Małgorzata, nr kat. 294
Piaskowa Anna, nr kat. 9
Pieprzak Anna, nr kat. 119
Pietruszewska Renata, nr kat. 326, 327, 328
Piotrowska Lidia, nr kat. 25
Piwowar Andrzej, nr kat. 45
Piwowar Andrzej, Koerber-Ahrens Otto, nr kat. 38
Pleban Bożena, nr kat. 138
Plewińska Karolina, nr kat. 171, 207
Płaczek Kinga, nr kat. 56
Pniewski Jerzy, nr kat. 371
Podolska Izabela, nr kat. 144, 149, 150, 162
Podolska-Drożdż Anna, nr kat. 190, 191
Popińska-Pindych Aleksandra, nr kat. 14
Posłajko Andrzej, nr kat. 102
Posłajko Dorota, nr kat. 105
Przywara Daniel, nr kat. 346
Puszkarewicz Ilona, nr kat. 20
Pyrka Karina, Kabacik Gabriela, nr kat. 200
Radek Katarzyna, nr kat. 66, 70
Radzik Sylwia, nr kat. 159
Ranosz Halina, nr kat. 314, 319
Reitor Justyna, Reitor Ryszard, nr kat. 96
Rodzeń Mateusz, nr kat. 94
Rogóż Agnieszka, nr kat. 280
Romulewicz Kornelia, nr kat. 129
Rota Krystyna, nr kat. 394
Róg Katarzyna, nr kat. 151
Róg Michał, Chmiel Bogusław, nr kat. 39
Rusinowska Anna, nr kat. 347
Rutkowski Robert, nr kat. 282
Rzepecka Ewa, nr kat. 372
Rzeszutko Mariusz, nr kat. 64, 69
Salceanu Agatha, nr kat. 305
Samsel Jagoda, nr kat. 325
Sawa Iwona, nr kat. 155
Serafin Beata, nr kat. 272
Setlik Paweł, nr kat. 47
Sikora Irena, nr kat. 330
Sikora-Maciuszek Aneta, nr kat. 331
Sitkiewicz Ewa & Tomasz, nr kat. 143, 145, 147, 148
Sitko Tomasz, nr kat. 243, 244
Skoczeń Angelika, nr kat. 341
Skrabut Ewa, nr kat. 410, 415
Skrzyński Mariusz, nr kat. 125
Skrzypek Emil, Skrzypek Teresa, nr kat. 355, 358
Skrzypnik Anna, Szyszka Wojciech, nr kat. 338
Skupień Magdalena, nr kat. 177
Skwarczek Adam, nr kat. 26, 49
Sobczyk Katarzyna, nr kat. 393
Sobol Gabriela, Bryl Eliza, nr kat. 100
Sobol Gabriela, Harnik Sebastian, nr kat. 98
Sokół-Iskra Ewa, nr kat. 418, 421
Sołtys Monika, nr kat. 152
Sosin Barbara, nr kat. 293
Sowa Dariusz, nr kat. 113
Spisak Agnieszka i Dariusz, nr kat. 276, 289
Stanisławska Iwona, nr kat. 167
Stec Paulina, nr kat. 226, 228, 230
Stefańska Magdalena, Stefanski Tomasz, nr kat. 97
Stodolińska Agnieszka, nr kat. 126, 135
Strzelecka Marta, nr kat. 120
Sułkowska Zofia, nr kat. 306
Synowiec Marta, nr kat. 37
Szczypczyk Małgorzata, nr kat. 375
Szostek Magdalena, nr kat. 216, 217
Szurek Halina, nr kat. 360, 369
Szweda Piotr, nr kat. 411, 419
Szychowska Aneta, nr kat. 153, 154, 157, 158
Szylar Janusz, nr kat. 215
Szyszka Wojciech, nr kat. 224, 337
Ściurka Marek, nr kat. 249, 252
Śmiałowska Bożena, nr kat. 291, 292
Świkszcz Magdalena, nr kat. 376
Tarnowski Jan, nr kat. 281
Tokarczyk Wiesław, nr kat. 259
Tokarczyk-Dobosz Joanna, nr kat. 223
Tomosz Anita, nr kat. 130
Topolska Kinga, nr kat. 63, 68
Trybuszkiewicz Zdzisław, nr kat. 251
Turczyk Magdalena, nr kat. 345
Waloszczyk Robert, Waloszczyk Małgorzata, nr kat. 312
Watycha Elżbieta, nr kat. 88
Węgrzyn Leszek, Węgrzyn Ewa, nr kat. 321
Węgrzynek Jagna, nr kat. 202
Wieczorek Agnieszka, nr kat. 382
Wikar Robert, nr kat. 32
Wilczek Anna, nr kat. 201, 203
Wiśniewska Katarzyna, nr kat. 146, 161
Wlazło Wiesław, nr kat. 211, 212
Wojarska Katarzyna, nr kat. 359, 368
Wojciechowska Martyna, nr kat. 168
Wojnarowski Janusz, nr kat. 262
Wojtala Agnieszka, nr kat. 310
Wojtala Agnieszka, Demel Bartłomiej, nr kat. 303
Wolanin Marta, nr kat. 181
Wolnik-Przybylska Ewa, Fulara Michalina, nr kat. 242
Wołek Aleksandra, nr kat. 192
Wołoszyn Maciej, nr kat. 13
Wójcik Angelika, nr kat. 413, 416
Wójs Lesław Ryszard, nr kat. 219
Wyroba Wanda, Wyroba Joanna, nr kat. 351
Wyrwik Zajglic Agnieszka, Biskup Paulina, nr kat. 72
Wyrwik-Zajglic Agnieszka, nr kat. 380, 383
Zajaczkowski Maciej, nr kat. 290
Zaklukiewicz Magdalena, nr kat. 186
Zaklukiewicz Magdalena, Świderska Joanna, nr kat. 185
Zalska Edyta, nr kat. 271
Zawada Agnieszka, Lorenc Marzena, nr kat. 412
Zawada Anna Katarzyna, nr kat. 118
Zawadzka Klaudia, nr kat. 318
Zawierta-Porębska Irena, nr kat. 227
Zawisza Dariusz, nr kat. 111
Ziaja Monika, Kalemba Michał, nr kat. 107
Ziemba Krzysztof, nr kat. 178
Zółtek Łukasz, nr kat. 348
Zydroń Michał, nr kat. 255
Żarek Marta, nr kat. 101