Plan sędziowania i spis wystawców

PLAN SĘDZIOWANIA


RING 1: Sędzia - Ivan Vasiljevic
 
Buldog francuski
 
PSY
Klasa młodsze szczenię, liczba: 1, nr kat. 44 - 44
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 45 - 45
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 46 - 46
SUKI
Klasa młodsze szczenię, liczba: 1, nr kat. 47 - 47
Klasa szczeniąt, liczba: 4, nr kat. 48 - 51
Klasa młodzieży, liczba: 4, nr kat. 52 - 55
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 56 - 56
Klasa otwarta, liczba: 2, nr kat. 57 - 58
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 59 – 59

 

Lwi piesek
 
SUKI
Klasa weteranów, liczba: 1, nr kat. 87 - 87
 
Maltańczyk
 
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 2, nr kat. 88 - 89
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 90 - 90
 
Pekińczyk
 SUKI
Klasa młodsze szczenię, liczba: 1, nr kat. 93 - 93
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 94 – 94

 

Bichon Frise
 
PSY
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 35 - 35
SUKI
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 36 – 36

 

Cocker spaniel amerykański
 
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 1 - 1
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 2 – 2


King Charles Spaniel
 PSY
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 82 - 82
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 84 - 84
Klasa weteranów, liczba: 1, nr kat. 83 - 83
 
Shih Tzu
 
PSY
Klasa młodsze szczenię, liczba: 1, nr kat. 108 - 108
Klasa młodzieży, liczba: 2, nr kat. 109 - 110
SUKI
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 113 - 113
Klasa młodzieży, liczba: 4, nr kat. 114 - 117
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 118 - 118
Klasa otwarta, liczba: 2, nr kat. 119 - 120
Klasa weteranów, liczba: 2, nr kat. 111 - 112
 
Spaniel kontynentalny miniaturowy - Papillon
 
PSY
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 129 - 129
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 130 - 130
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 131 - 131
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 132 - 132

Cavalier King Charles Spaniel
 
PSY
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 61 - 61
Klasa weteranów, liczba: 1, nr kat. 60 - 60
SUKI
Klasa młodsze szczenię, liczba: 1, nr kat. 62 - 62
Klasa młodzieży, liczba: 2, nr kat. 63 - 64
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 65 - 65
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 66 - 66
Chihuahua długowłosy
 
SUKI
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 67 - 67
Klasa młodzieży, liczba: 3, nr kat. 68 - 70
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 71 - 71
 
Chihuahua krótkowłosy
 
PSY
Klasa młodsze szczenię, liczba: 1, nr kat. 72 - 72
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 73 - 73
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 74 - 74
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 4, nr kat. 75 - 78
Klasa pośrednia, liczba: 2, nr kat. 79 - 80
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 81 - 81
 

 

Pudel duży (apricot, czerwony, srebrny)
 
SUKI
Klasa młodsze szczenię, liczba: 1, nr kat. 95 - 95
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 96 - 96
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 97 - 97
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 98 - 98
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 99 - 99
 
Pudel duży (biały, brązowy, czarny)
 
PSY
Klasa weteranów, liczba: 1, nr kat. 125 - 125
SUKI
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 126 - 126
 
Pudel miniaturowy (apricot, czerwony, srebrny)
 PSY
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 127 - 127
SUKI
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 128 - 128
 
Pudel miniaturowy (biały, brązowy, czarny)
 PSY
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 101 - 101
Klasa weteranów, liczba: 1, nr kat. 100 - 100
SUKI
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 102 - 102
 
Pudel średni (apricot, czerwony, srebrny)
 
SUKI
Klasa młodsze szczenię, liczba: 1, nr kat. 103 - 103
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 104 – 104

 

Pudel średni (biały, brązowy, czarny)
 
SUKI
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 105 - 105
 
Pudel toy
 PSY
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 106 - 106
SUKI
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 107 - 107
 


 

 

 

RING 2: Sędzia - Renata Niklasiewicz
 
Mops
 
SUKI
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 91 - 91
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 92 – 92

 

Boston Terrier
 
PSY
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 37 - 37
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 38 - 38
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 39 - 39

SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 2, nr kat. 41 - 42
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 43 - 43
Klasa weteranów, liczba: 1, nr kat. 40 - 40
 
Spaniel tybetański
 
PSY
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 121 – 121

 

Lhasa Apso
 
PSY
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 85 - 85
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 86 - 86

 

Lagotto romagnolo
 
PSY
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 25 - 25
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 2, nr kat. 26 – 27

 

Cocker spaniel angielski
 
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 3 - 3
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 4 - 4
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 5 - 5
 
Flat Coated Retriever
 
PSY
Klasa otwarta, liczba: 2, nr kat. 6 - 7
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 8 - 8
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 9 - 9
 

Golden Retriever

PSY
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 10 - 10
Klasa pośrednia, liczba: 2, nr kat. 11 - 12
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 13 - 13

SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 3, nr kat. 14 - 16
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 17 - 17
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 18 - 18
Klasa użytkowa, liczba: 1, nr kat. 19 - 19
 
Labrador Retriever
 
PSY
Klasa pośrednia, liczba: 2, nr kat. 20 - 21
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 2, nr kat. 22 - 23
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 24 - 24
 
Płochacz niemiecki
 PSY
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 122 - 122
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 123 - 123
SUKI
Klasa użytkowa, liczba: 1, nr kat. 124 - 124
 Springer spaniel angielski
 
PSY
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 28 - 28
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 29 - 29
SUKI
Klasa otwarta, liczba: 2, nr kat. 30 - 31
 
Springer spaniel walijski

PSY
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 32 - 32
SUKI
Klasa otwarta, liczba: 2, nr kat. 33 - 34

 

 

Katalog wystawowy - spis wystawców


Andrusiewicz Magdalena, nr kat. 121
Badura Jan, nr kat. 72, 80
Bafia Barbara, nr kat. 3, 5
Bagińska Monika, nr kat. 16
Bajor Agata, nr kat. 45
Balawender Wioletta, nr kat. 110, 120
Baranek Małgorzata, nr kat. 26, 42
Bartkowiak Ilona, nr kat. 68, 69, 74, 77, 78
Biskup Paulina, nr kat. 88, 109, 115
Bogdanowska Anna, nr kat. 90
Chmielewska Barbara, nr kat. 112
Cholewa Liliana, nr kat. 96, 99
Ciempka Agnieszka, nr kat. 89
Cięszczyk Marzena, nr kat. 130, 132
Cisowska Aneta, nr kat. 127
Drożdż-Winiarska Ewa, nr kat. 95
Duda Teofil, nr kat. 52
Dudczyk Wojciech, nr kat. 12, 14
Dudek-Adamska Danuta, nr kat. 65
Dziuła Małgorzata, nr kat. 4
Ficek Jan, nr kat. 111
Fiema Andrzej, nr kat. 114
Flig Renata, nr kat. 128
Gaik Michał, nr kat. 6, 7
Głąb Magdalena, nr kat. 122, 123, 124
Głowa-Łobodzińska Anna, nr kat. 100, 102
Gołąb Agnieszka, nr kat. 67, 73, 75
Goraus Agnieszka, nr kat. 18
Grzesik Bożena, nr kat. 60, 63, 66
Guzanek Izabela, nr kat. 43, 70, 76, 79, 81
Haja Dominika, nr kat. 41
Jana a Michal Nechalovi, nr kat. 11, 17
Janas Adrian, nr kat. 13, 19
Jankisz Marian, nr kat. 58
Jankowska Izabella, nr kat. 49, 54
Kamińska Justyna, nr kat. 30
Kawalec Piotr, nr kat. 44
Kawecka Jolanta, nr kat. 32
Kęsik Stanislaw, nr kat. 25
Kolenderska-Karasińska Danuta, nr kat. 93, 94, 108
KOWALCZYK SYLWESTER, nr kat. 33, 34
Kozłowska Klaudia, nr kat. 20
Kruczek Karina, nr kat. 87
Krzysztoń Joanna, nr kat. 29
Kukla Dorota, nr kat. 9
Kułyk Anna, nr kat. 97, 98
Kuźniar Łukasz, nr kat. 48
KWALCZYK SYLWESTER, nr kat. 28
LIS WANESSA, nr kat. 53
Lizończyk Aleksandra, nr kat. 8
Lorentz Marta B., nr kat. 125
Łoś Monika, nr kat. 51
Malan Łukasz, nr kat. 38
Matras-Zarzecka Małgorzata, nr kat. 22
Mirgus Rastislav, nr kat. 21, 126
Mirowska Katarzyna, nr kat. 40
Nowak Dorota, nr kat. 27
NOWAK RENATA, nr kat. 118
Nowakiewicz Sławomir, nr kat. 10
Olszewska Ewa, nr kat. 129, 131
Orzeł Katarzyna, nr kat. 31
Owsiany Katarzyna, nr kat. 23
RANOSZ HALINA, nr kat. 24
Rota Krystyna, nr kat. 106
Senator Klaudia, nr kat. 59
SIKORA IRENA, nr kat. 35
Sikora-Maciuszek Aneta, nr kat. 36
Skirliński Kacper, nr kat. 101, 107
Skoczeń Angelika, nr kat. 47
Skrabut Ewa, nr kat. 92
Skrzypnik Anna, nr kat. 46, 56, 57
Skubik Agnieszka, nr kat. 103, 104
Słowińska Renata, nr kat. 82, 83, 84
Stadnicka-Brudnicka Weronika, nr kat. 62, 91
Stankiewicz Jessica, nr kat. 37
Sułkowska Zofia, nr kat. 15
SUPERNAK ELWIRA, nr kat. 64
Śmiałowska Bożena, nr kat. 1, 2
Tarnawska-Węglarczyk Beata, nr kat. 71
Twardosz Anita, nr kat. 86, 117
Wittek Marta, nr kat. 105
Wojciech Szyszka, nr kat. 50
Wolanska-Langella Miroslawa, nr kat. 39
Wójcik Martyna, nr kat. 113
Wójcik Piotr, nr kat. 116, 119
Wójsik Sławomir, nr kat. 61
Zawada Agnieszka, nr kat. 85
Żółtek Łukasz, nr kat. 55

 

PROGRAM WYSTAWY

od 8.00 – 10:00          przyjmowanie psów
10.00                          otwarcie wystawy
10.00 -14.30               ocena psów na ringach
ok. 14.30                     rozpoczęcie konkurencji finałowych

wybór Najpiękniejszego Młodszego Szczenięcia wystawy
(w konkurencji biorą udział baby które uzyskały tytuł Najlepsze Młodsze Szczenię
w Rasie).
- sędzia Niklasiewicz Renata

wybór Najpiękniejszego Szczenięcia wystawy
(w konkurencji biorą udział szczenięta które uzyskały tytuł Najlepsze Szczenię
w Rasie).
- sędzia Niklasiewicz Renata

wybór Najpiękniejszego Juniora wystawy
(pies lub suka z tytułem Najlepszy Junior w Rasie).
- sędzia Vasiljevic Ivan

wybór Najpiękniejszego Weterana wystawy
(psy i suki z tytułem Najlepszy Weteran w Rasie).
- sędzia Niklasiewicz Renata

wybór Najpiękniejszego Spaniela wystawy
(psy z tytułem „Zwycięzca Rasy”).
- sędzia Niklasiewicz Renata

wybór Najpiękniejszego Pudla wystawy
(psy z tytułem „Zwycięzca Rasy”).
- sędzia Vasiljevic Ivan

wybór Zwycięzcy Grupy VIII –
sędzia Niklasiewicz Renata
wybór Zwycięzcy Grupy IX –
sędzia Vasiljevic Ivan
(Zwycięzca Grupy - psy z tytułem „Zwycięzca Rasy”).

Wybór BEST IN SHOW
(psy z tytułem „Zwycięzca Grupy”).
sędzia Vasiljevic Ivan