Uncategorised

Plan sędziowania i spis wystawców 26.08.2018

KRAJOWA WYSTAWA PSÓW MYŚLIWSKICH
26.08.2018

Miejsce wystawy: Dobra koło Limanowej
(Park koło Urzędu Gminy w Dobrej)

 

 

PLAN SĘDZIOWANIA



RING 1:
Sędzia - Dominika Kubisz
 
Foksterier krótkowłosy
 
SUKI
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 1 - 1
 
Jack Russell Terrier
 
SUKI
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 2 - 2
 
Niemiecki terier myśliwski
 
PSY
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 3 - 3
 
Terier szkocki
 
SUKI
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 4 - 4
 
West Highland White Terrier
 
PSY
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 5 - 5
Klasa młodzieży, liczba: 2, nr kat. 6 - 7
SUKI
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 8 - 8
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 9 - 9

Sędzia - Andrzej Brabletz
 
Beagle
 
SUKI
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 17 - 17
 
Bloodhound
 
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 18 - 18
 
Gończy polski
 
PSY
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 19 - 19
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 20 - 20
Klasa pośrednia, liczba: 2, nr kat. 21 - 22
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 23 - 23
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 24 - 24
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 3, nr kat. 25 - 27
Klasa otwarta, liczba: 7, nr kat. 28 - 34
Klasa użytkowa, liczba: 2, nr kat. 35 - 36
 
Gończy Słowacki (Slovensky kopov)
 
PSY
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 37 - 37
SUKI
Klasa użytkowa, liczba: 1, nr kat. 38 - 38
 
Ogar polski
 
PSY
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 39 - 39
Klasa otwarta, liczba: 2, nr kat. 40 - 41
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 42 - 42
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 43 - 43
 
Posokowiec bawarski
 
PSY
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 44 - 44
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 45 - 45
Klasa użytkowa, liczba: 1, nr kat. 46 - 46
SUKI
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 47 - 47
 
Posokowiec hanowerski
 
PSY
Klasa użytkowa, liczba: 1, nr kat. 48 - 48
 
Rhodesian Ridgeback
 
PSY

Klasa młodzieży, liczba: 2, nr kat. 49 - 50
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 51 - 51
SUKI
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 53 - 53
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 54 - 54
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 55 - 55
Klasa otwarta, liczba: 2, nr kat. 56 - 57
Klasa weteranów, liczba: 1, nr kat. 52 - 52
 

RING 2:
Sędzia - Henryk Fonfara
 
Jamnik krótkowłosy miniaturowy
 
PSY
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 10 - 10
SUKI
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 11 - 11
 
Jamnik szorstkowłosy standard.
 
PSY
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 12 - 12
 
Sędzia - Izabella Krasowska-Salamon
 
Cocker spaniel amerykański
 
SUKI
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 74 - 74
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 75 – 75


Cocker spaniel angielski
 
PSY
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 76 - 76
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 77 – 77


Lagotto romagnolo
 
SUKI
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 103 - 103
 
Nova Scotia Duck Tolling Retr.

SUKI
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 104 - 104
 
Curly Coated Retriever
 
SUKI
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 129 - 129
 
Flat Coated Retriever
 
PSY
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 78 - 78
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 79 - 79
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 80 - 80
 
Golden Retriever
 
PSY
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 81 - 81
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 82 - 82
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 2, nr kat. 83 - 84
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 85 - 85
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 86 - 86
 
Hiszpański Pies Dowodny
 
SUKI
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 87 - 87
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 88 - 88
 
Labrador Retriever
 
PSY
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 89 - 89
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 90 - 90
Klasa użytkowa, liczba: 1, nr kat. 91 - 91
SUKI
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 92 - 92
Klasa młodzieży, liczba: 5, nr kat. 93 - 97
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 98 - 98
Klasa otwarta, liczba: 4, nr kat. 99 - 102
 
Springer spaniel angielski
 
SUKI
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 107 - 107

Płochacz niemiecki-Wachtelhund
 
PSY
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 105 - 105
SUKI
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 106 - 106
 
Polski spaniel myśliwski
 
SUKI
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 130 - 130
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 131 - 131
 
Springer spaniel walijski
 
PSY
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 108 - 108
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 109 - 109
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 110 - 110
SUKI
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 111 - 111
 
RING 3:
Sędzia - Małgorzata Wąsacz-Rosa
 
Seter irlandzki
 
PSY
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 58 - 58
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 59 - 59
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 60 - 60
SUKI
Klasa szczeniąt, liczba: 2, nr kat. 61 - 62
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 63 - 63
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 64 - 64
 
Seter irlandzki czerwono-biały
 
PSY
Klasa użytkowa, liczba: 1, nr kat. 65 - 65
SUKI
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 66 - 66
 
Seter szkocki - gordon
 
SUKI
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 67 - 67
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 68 - 68
 
Wyżeł fryzyjski
 
PSY
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 69 – 69


Wyżeł niemiecki krótkowłosy
 
PSY
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 70 - 70
SUKI
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 71 - 71
 
Wyżeł weimarski krótkowłosy
 
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 72 - 72
 
Wyżeł węgierski krótkowłosy
 
PSY
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 73 - 73
 
RING 4: Sędzia - Leszek Salamon
 
Łajka zachodnio-syberyjska
 
PSY
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 13 - 13
 
Thai Ridgeback Dog
 
PSY
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 14 – 14

SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 15 - 15
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 16 – 16

 

Elkhund szary
 
PSY
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 126 - 126
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 127 - 127
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 128 - 128

Charcik włoski
 
PSY
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 112 - 112
 
Chart afgański
 
SUKI
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 113 - 113
 
Chart perski - Saluki
 
PSY
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 132 - 132
 
Chart polski
 
PSY
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 114 - 114
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 115 - 115
 
Chart rosyjski - Borzoj
 
PSY
Klasa otwarta, liczba: 2, nr kat. 116 - 117
SUKI
Klasa otwarta, liczba: 2, nr kat. 118 - 119
 
Chart szkocki - Deerhound
 
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 120 - 120
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 121 - 121
 
Whippet
 
PSY
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 122 - 122
SUKI
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 123 - 123
 
Wilczarz irlandzki
 
SUKI
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 124 - 124
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 125 - 125

 

 

 Spis wystawców

Adamczyk Mieczysław, nr kat. 21, 45
Bagińska Monika, nr kat. 85
Barchańska Sonia, nr kat. 55
Berger Monika, nr kat. 11, 17
Botor lucyna Lucyna, nr kat. 112
Buch Magdalena, nr kat. 129
BURY GRZEGORZ, nr kat. 38
Byrtus Małgorzata, nr kat. 78, 79
Chłopek Stanisław, nr kat. 37
Czajkowska Tamara, nr kat. 69
Czarnecka-Adamczyk Paulina, nr kat. 66
Czarniecka Grażyna, nr kat. 57
Czuchra Jakub, nr kat. 13, 29, 34
Czypionka Monika, nr kat. 98
Czypionka Monika, Habryń Krystyna, nr kat. 96
Faliński Leszek, nr kat. 2
Fryc Sławomir, nr kat. 33, 35
Gaura Grzegorz, nr kat. 28
Głąb Magdalena, nr kat. 105
Gorczowski Mariusz, nr kat. 46
Grys Sylwia, Bryniarski Łukasz, nr kat. 126
Itzeli Hanna & Piotr, nr kat. 27
Jakubek Ilona, nr kat. 70
Jankisz Halina, nr kat. 60, 61
Janowska Kinga, nr kat. 132
Jaros Marcin, nr kat. 48
Kaczmarek Magdalena, nr kat. 67
Kaszowska Edyta, nr kat. 6
Kolejáková Martina, nr kat. 7
KORZENIOWSKA HALINA, KRYSTYNA HABRYN, nr kat. 102
Koszarek Marek, Koszarek Maria, nr kat. 117, 119
Kowalik-Janowska Ewa, nr kat. 49
Kozłowska Klaudia, nr kat. 97
Kupiec Regina, nr kat. 103
Kyselova Viktoria, nr kat. 87, 88
Lamaczek Grzegorz, nr kat. 8
Lingen Sabine, nr kat. 122, 123
Liptak Monika, nr kat. 20, 22
Lis Olga, nr kat. 74, 75
Łabudziński Zygmunt, nr kat. 3
Łabuz Czesław, Łabuz Maria, nr kat. 25
Machaj Wojciech, nr kat. 36
Małek Robert, nr kat. 5
Marszałek Ewelina, nr kat. 94
Mikos Monika, nr kat. 77
Mirek Andrzej, nr kat. 40, 41
Nosal Joanna, nr kat. 127, 128
Nowakiewicz Sławomir, nr kat. 82
Okoń Elżbieta, nr kat. 104
Olechno Katarzyna, nr kat. 130, 131
Opyd Jerzy, nr kat. 39, 42, 43
Ortman Anna, nr kat. 81
owsiany katarzyna, nr kat. 92, 99
Pagacz Monika, nr kat. 51
Perek Dagmara, nr kat. 4
Perek Nina, nr kat. 9
PIETRUSZEWSKA RENATA, nr kat. 107, 108, 109, 110, 111
Pipke Agata, nr kat. 56
Pipke Agata, Bieniek Beata, nr kat. 52
Przyrowski Tomasz, nr kat. 84
Pulit Mirosław, nr kat. 101
Pyzik Małgorzata, nr kat. 1
Ranosz Halina, nr kat. 89, 95
RATUSZNY KATARZYNA, nr kat. 50
Rogóż Agnieszka, nr kat. 58, 62, 63
Romanik Stanisław, nr kat. 47
Rytlewski Krzysztof, nr kat. 12
Sarota Aleksandra, nr kat. 15, 16
Sas Karolina, nr kat. 14
Serwa-Feliy Agnieszka, nr kat. 72
SKRZEK MICHAŁ, nr kat. 71
Sokół-Iskra Ewa, nr kat. 120, 121, 124, 125
Sosin Barbara, nr kat. 76
Spiradek Małgorzata, nr kat. 116, 118
Stec Sławomir, nr kat. 18
Stodólna Agnieszka, nr kat. 53
Strzelecki Zbigniew, Strzelecki, nr kat. 114
Surma Henryk, nr kat. 30, 31
Szczepańska Beata, nr kat. 80, 100
Szpiega-Bzdoń Joanna, nr kat. 90, 91
Szpinda Dorota, nr kat. 44
Szwałko Dominika, nr kat. 10
Świec Tomasz, nr kat. 24
Tarnowski Jan, nr kat. 65
Trybuszkiewicz Zdzisław, nr kat. 19, 32
Waga Dorota, nr kat. 54
Węgrzyn Leszek, nr kat. 106
Wojciechowski Paweł, nr kat. 73
Wojtala Agnieszka, nr kat. 83, 86
Wójcik Angelika, nr kat. 113, 115
Wójcik-Maksymiec Ewa, nr kat. 59, 64, 68
Zapiór Zbigniew, nr kat. 23, 26
Zawadzka Klaudia, nr kat. 93

Plan sędziowania i spis wystawców 19.08.2018

PLAN SĘDZIOWANIA

RING 1: Sędzia - Ewa Kozłowska

Buldog angielski
PSY
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 115 - 115
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 116 - 116
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 117 - 117
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 118 - 118

Dogue de Bordeaux
PSY
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 142 - 142
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 143 - 143
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 144 - 144

Shar Pei
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 171 - 171

Bokser pręgowany
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 112 - 112

Bokser żółty
SUKI
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 113 - 113
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 114 - 114

Cane Corso
PSY
Klasa championów, liczba: 2, nr kat. 119 - 120
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 121 - 121
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 122 - 122
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 123 - 123

Dog argentyński
PSY
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 127 - 127
SUKI
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 128 - 128
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 129 - 129
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 130 - 130

Dog niemiecki (błękitny)
PSY
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 131 - 131
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 132 - 132
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 133 - 133
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 134 - 134

Dog niemiecki (czarny, arlekin)
PSY
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 135 - 135
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 136 - 136
SUKI
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 137 - 137
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 138 - 138
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 139 - 139

Dog niemiecki (pż)
PSY
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 140 - 140
SUKI
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 141 - 141

Rottweiler
PSY
Klasa pośrednia, liczba: 2, nr kat. 162 - 163
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 164 - 164
SUKI
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 165 - 165
Klasa młodzieży, liczba: 2, nr kat. 166 - 167
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 168 - 168
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 169 - 169
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 170 - 170

RING 2: Sędzia - Anna Kozłowska

Jamnik szorstkowłosy króliczy
PSY
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 225 - 225

Jamnik szorstkowłosy standard.
PSY
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 226 - 226
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 227 - 227

RING 2: Sędzia - Dorota Tomkiel-Balcar

Mastif tybetański
PSY
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 150 - 150
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 151 - 151
SUKI
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 152 - 152
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 153 - 153

Nowofundland
PSY
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 154 - 154
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 2, nr kat. 155 - 156
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 157 - 157

Hovawart
PSY
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 145 - 145
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 146 - 146

Landseer
SUKI
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 147 - 147

Leonberger
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 148 - 148

Mastif hiszpański
PSY
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 149 - 149

Owczarek kaukaski
SUKI
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 158 - 158

Owczarek środkowoazjatycki
PSY
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 159 - 159
SUKI
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 160 - 160

RING 3: Sędzia - Anna Pulikowska-Klimonda

Border Collie
PSY
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 5 - 5
Klasa otwarta, liczba: 3, nr kat. 6 - 8
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 2, nr kat. 9 - 10
Klasa pośrednia, liczba: 2, nr kat. 11 - 12
Klasa otwarta, liczba: 2, nr kat. 13 - 14
Klasa championów, liczba: 2, nr kat. 15 - 16

Bearded Collie
PSY
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 2 - 2
Klasa weteranów, liczba: 1, nr kat. 1 - 1

Biały owczarek szwajcarski
SUKI
Klasa otwarta, liczba: 2, nr kat. 3 - 4

Ceskoslovensky Vlcak
SUKI
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 17 - 17

Chihuahua długowłosy
PSY
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 415 - 415
SUKI
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 416 - 416

Chihuahua krótkowłosy
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 417 - 417
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 418 - 418
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 419 - 419

Gryfonik brukselski
SUKI
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 426 - 426

Kelpie
PSY
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 18 - 18
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 19 - 19

Lwi piesek
PSY
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 438 - 438
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 439 - 439

Owczarek Australijski (Typ Amerykański)
PSY
Klasa szczeniąt, liczba: 2, nr kat. 20 - 21
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 22 - 22
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 23 - 23
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 24 - 24
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 25 - 25
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 26 - 26
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 27 - 27
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 28 - 28

Owczarek belgijski-Malinois
PSY
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 29 - 29
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 30 - 30
Klasa pośrednia, liczba: 2, nr kat. 31 - 32
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 33 - 33

Owczarek belgijski-Tervueren
PSY
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 34 - 34

Owczarek francuski-Briard
SUKI
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 35 - 35
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 36 - 36

Owczarek staroangielski Bobtail
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 66 - 66

Owczarek szetlandzki
PSY
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 67 - 67
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 69 - 69
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 70 - 70
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 71 - 71
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 72 - 72
Klasa weteranów, liczba: 1, nr kat. 68 - 68

Owczarek szkocki collie długo.
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 3, nr kat. 73 - 75
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 76 - 76
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 77 - 77

Polski owczarek nizinny
PSY
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 78 - 78
Klasa championów, liczba: 2, nr kat. 79 - 80
SUKI
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 81 - 81

Polski owczarek podhalański
PSY
Klasa młodzieży, liczba: 5, nr kat. 82 - 86
Klasa championów, liczba: 2, nr kat. 87 - 88
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 89 - 89
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 90 - 90
Klasa pośrednia, liczba: 2, nr kat. 91 - 92
Klasa otwarta, liczba: 2, nr kat. 93 - 94

Welsh Corgi Cardigan
PSY
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 95 - 95
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 96 - 96

Welsh Corgi Pembroke
PSY
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 97 - 97
SUKI
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 98 - 98
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 99 - 99

RING 4: Sędzia - Marek Lewandowski

Berneński pies pasterski
PSY
Klasa otwarta, liczba: 2, nr kat. 100 - 101
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 102 - 102
SUKI
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 104 - 104
Klasa młodzieży, liczba: 3, nr kat. 105 - 107
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 108 - 108
Klasa otwarta, liczba: 3, nr kat. 109 - 111
Klasa weteranów, liczba: 1, nr kat. 103 - 103

Czarny terier rosyjski
SUKI
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 124 - 124

American Hairless Terrier
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 495 - 495

American Staffordshire Terrier
PSY
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 175 - 175
Klasa młodzieży, liczba: 2, nr kat. 176 - 177
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 178 - 178
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 179 - 179
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 180 - 180
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 181 - 181
Klasa otwarta, liczba: 2, nr kat. 182 - 183

Bullterier
PSY
Klasa pośrednia, liczba: 2, nr kat. 184 - 185
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 2, nr kat. 186 - 187
Klasa otwarta, liczba: 2, nr kat. 188 - 189

Bulterier miniaturowy
PSY
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 496 - 496
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 497 - 497
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 498 - 498
Klasa pośrednia, liczba: 2, nr kat. 499 - 500

Doberman
PSY
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 125 - 125
SUKI
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 126 - 126

Duży szwajcarski pies pasterski
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 490 - 490

Foksterier krótkowłosy
SUKI
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 190 - 190

Irish Soft Coated Wheaten Ter.
SUKI
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 192 - 192
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 193 - 193
Klasa weteranów, liczba: 1, nr kat. 191 - 191

Jack Russell Terrier
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 194 - 194
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 195 - 195

Manchester Terrier
PSY
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 196 - 196

Pinczer małpi
PSY
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 161 - 161

Staffordshire Bull Terrier
PSY
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 197 - 197
Klasa młodzieży, liczba: 6, nr kat. 198 - 203
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 204 - 204
Klasa otwarta, liczba: 3, nr kat. 205 - 207
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 208 - 208
SUKI
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 209 - 209
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 210 - 210
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 211 - 211
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 212 - 212

Sznaucer miniaturowy (p-s)
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 172 - 172

Sznaucer miniaturowy czarny
PSY
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 491 - 491
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 2, nr kat. 492 - 493
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 494 - 494

Sznaucer olbrzym czarny
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 173 - 173
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 174 - 174

West Highland White Terrier
PSY
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 213 - 213
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 214 - 214
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 215 - 215
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 2, nr kat. 216 - 217

Yorkshire Terrier
PSY
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 218 - 218
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 219 - 219
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 220 - 220
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 2, nr kat. 221 - 222
Klasa pośrednia, liczba: 2, nr kat. 223 - 224

RING 5: Sędzia - Marzena Kaca-Bibrich

Chiński grzywacz
PSY
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 420 - 420
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 421 - 421

Buldog francuski
PSY
Klasa młodzieży, liczba: 2, nr kat. 393 - 394
Klasa pośrednia, liczba: 2, nr kat. 395 - 396
Klasa otwarta, liczba: 2, nr kat. 397 - 398
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 399 - 399
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 400 - 400
Klasa młodzieży, liczba: 3, nr kat. 401 - 403
Klasa pośrednia, liczba: 2, nr kat. 404 - 405
Klasa otwarta, liczba: 2, nr kat. 406 - 407
Klasa championów, liczba: 2, nr kat. 408 - 409

Boston Terrier
PSY
Klasa młodzieży, liczba: 2, nr kat. 385 - 386
SUKI
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 388 - 388
Klasa młodzieży, liczba: 3, nr kat. 389 - 391
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 392 - 392
Klasa weteranów, liczba: 1, nr kat. 387 - 387

Mops
PSY
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 444 - 444
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 445 - 445
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 446 - 446
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 447 - 447

Bichon a poil frise
PSY
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 382 - 382
SUKI
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 383 - 383

Biewer Yorkshire Terier FCI
SUKI
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 384 - 384

Cavalier King Charles Spaniel
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 2, nr kat. 410 - 411
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 412 - 412
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 413 - 413
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 414 - 414

Coton de Tulear
PSY
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 422 - 422
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 2, nr kat. 423 - 424
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 425 - 425

Hawańczyk
PSY
Klasa młodzieży, liczba: 2, nr kat. 427 - 428
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 429 - 429
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 430 - 430

King Charles Spaniel
PSY
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 431 - 431
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 432 - 432
SUKI
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 433 - 433

Lhasa Apso
PSY
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 435 - 435
Klasa weteranów, liczba: 1, nr kat. 434 - 434
SUKI
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 436 - 436
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 437 - 437

Maltańczyk
PSY
Klasa młodzieży, liczba: 3, nr kat. 440 - 442
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 443 - 443

Pudel duży (apricot, czerwony, srebrny)
PSY
Klasa weteranów, liczba: 1, nr kat. 448
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 450 - 450
Klasa weteranów, liczba: 1, nr kat. 449

Pudel duży biały
PSY
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 452 - 452
Klasa weteranów, liczba: 1, nr kat. 451 - 451

Pudel miniaturowy czerwony
SUKI
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 453 - 453

Pudel miniaturowy morelowy
PSY
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 454 - 454
SUKI
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 455 - 455

Pudel toy
SUKI
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 456 - 456
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 457 - 457
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 458 - 458

Rosyjski Toy Długowłosy
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 459 - 459
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 460 - 460

Shih Tzu
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 462 - 462
Klasa otwarta, liczba: 3, nr kat. 463 - 465
Klasa weteranów, liczba: 1, nr kat. 461 - 461

Spaniel Kontynentalny miniaturowy Papillon
PSY
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 466 - 466
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 467 - 467
SUKI
Klasa szczeniąt, liczba: 2, nr kat. 468 - 469
Klasa młodzieży, liczba: 3, nr kat. 470 - 472
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 473 - 473
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 474 - 474

Terier tybetański
SUKI
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 475 - 475

RING 6: Sędzia - Katarzyna Boryczko

Chow Chow
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 243 - 243
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 244 - 244

Chow Chow czarny
SUKI
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 245 - 245

Thai Ridgeback Dog
PSY
Klasa młodzieży, liczba: 2, nr kat. 272 - 273
SUKI
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 274 - 274
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 275 - 275
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 276 - 276

Samoyed
PSY
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 247 - 247
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 248 - 248
Klasa pośrednia, liczba: 2, nr kat. 249 - 250
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 251 - 251
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 252 - 252
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 253 - 253

Akita
PSY
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 228 - 228
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 229 - 229
SUKI
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 230 - 230

Akita Amerykańska
PSY
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 231 - 231
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 232 - 232
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 233 - 233
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 234 - 234
Klasa otwarta, liczba: 2, nr kat. 235 - 236

Alaskan Malamute
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 237 - 237
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 238 - 238

Basenji
PSY
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 239 - 239
SUKI
Klasa szczeniąt, liczba: 2, nr kat. 240 - 241
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 242 - 242

Eurasier
SUKI
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 246 - 246

Shiba
PSY
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 254 - 254

Siberian Husky
PSY
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 255 - 255
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 256 - 256
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 257 - 257
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 258 - 258
Klasa pośrednia, liczba: 2, nr kat. 259 - 260
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 261 - 261

Szpic japoński
SUKI
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 262 - 262

Szpic miniaturowy (pomeranian)
PSY
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 263 - 263
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 264 - 264
Klasa otwarta, liczba: 2, nr kat. 265 - 266
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 267 - 267
Klasa otwarta, liczba: 3, nr kat. 268 - 270

Szpic niemiecki mały współ.
SUKI
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 271 - 271

RING 7: Sędzia - Ewa Marcinkowska

Basset Hound
PSY
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 277 - 277
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 278 - 278

Beagle
PSY
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 279 - 279
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 280 - 280
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 2, nr kat. 281 - 282
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 283 - 283
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 284 - 284

Bloodhound
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 285 - 285

Chart afgański
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 476 - 476
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 477 - 477

Chart perski-Saluki
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 478 - 478
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 479 - 479

Chart polski
PSY
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 480 - 480
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 481 - 481
SUKI
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 482 - 482

Chart rosyjski borzoj
SUKI
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 483 - 483

Gończy polski
PSY
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 286 - 286
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 2, nr kat. 288 - 289
Klasa otwarta, liczba: 3, nr kat. 290 - 292
Klasa weteranów, liczba: 1, nr kat. 287 - 287

Gończy Słowacki (Slovensky kopov)
PSY
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 293 - 293

Ogar polski
PSY
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 294 - 294
Klasa otwarta, liczba: 2, nr kat. 295 - 296
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 297 - 297
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 298 - 298
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 299 - 299

Posokowiec bawarski
SUKI
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 300 - 300
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 301 - 301

Rhodesian Ridgeback
PSY
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 302 - 302
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 2, nr kat. 303 - 304
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 305 - 305

Whippet
PSY
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 484 - 484
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 485 - 485
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 486 - 486
Klasa pośrednia, liczba: 2, nr kat. 487 - 488
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 489 - 489


RING 8: Sędzia - Wojciech Burski

Cocker spaniel amerykański
SUKI
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 328 - 328
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 329 - 329

Cocker spaniel angielski
PSY
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 330 - 330
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 331 - 331
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 332 - 332

Curly Coated Retriever
SUKI
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 333 - 333

Flat Coated Retriever
PSY
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 334 - 334
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 335 - 335
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 336 - 336
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 337 - 337
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 338 - 338
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 339 - 339

Golden Retriever
PSY
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 340 - 340
Klasa szczeniąt, liczba: 2, nr kat. 341 - 342
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 343 - 343
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 344 - 344
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 345 - 345
Klasa młodzieży, liczba: 2, nr kat. 346 - 347
Klasa pośrednia, liczba: 2, nr kat. 348 - 349
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 350 - 350

Hiszpański Pies Dowodny
PSY
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 351 - 351
SUKI
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 352 - 352

Labrador Retriever
PSY
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 353 - 353
Klasa młodzieży, liczba: 3, nr kat. 355 - 357
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 358 - 358
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 359 - 359
Klasa użytkowa, liczba: 1, nr kat. 360 - 360
Klasa weteranów, liczba: 1, nr kat. 354 - 354
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 361 - 361
Klasa młodzieży, liczba: 5, nr kat. 362 - 366
Klasa pośrednia, liczba: 3, nr kat. 367 - 369
Klasa otwarta, liczba: 4, nr kat. 370 - 373

Lagotto romagnolo
SUKI
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 374 - 374

Seter irlandzki
PSY
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 306 - 306
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 307 - 307
SUKI
Klasa szczeniąt, liczba: 2, nr kat. 308 - 309
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 310 - 310
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 311 - 311
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 312 - 312

Seter irlandzki czerwono-biały
PSY
Klasa użytkowa, liczba: 1, nr kat. 313 - 313
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 314 - 314

Springer spaniel angielski
PSY
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 375 - 375
SUKI
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 376 - 376
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 377 - 377

Springer spaniel walijski
PSY
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 378 - 378
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 379 - 379
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 380 - 380
SUKI
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 381 - 381

Wyżeł niemiecki krótkowłosy
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 315 - 315
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 316 - 316

Wyżeł niemiecki szorstkowłosy
PSY
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 317 - 317
SUKI
Klasa pośrednia, liczba: 1, nr kat. 318 - 318

Wyżeł weimarski krótkowłosy
SUKI
Klasa młodzieży, liczba: 2, nr kat. 319 - 320
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 321 - 321
Klasa championów, liczba: 1, nr kat. 322 - 322

Wyżeł węgierski krótkowłosy
PSY
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 323 - 323
Klasa młodzieży, liczba: 2, nr kat. 324 - 325
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 326 - 326
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 327 - 327

RING 9: Sędzia - Ireneusz W. Picheta

Owczarek niemiecki długowłosy
PSY
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 37 - 37
Klasa szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 38 - 38
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 39 - 39
Klasa otwarta, liczba: 2, nr kat. 40 - 41
SUKI
Klasa szczeniąt, liczba: 2, nr kat. 42 - 43
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 44 - 44
Klasa pośrednia, liczba: 2, nr kat. 45 - 46
Klasa otwarta, liczba: 2, nr kat. 47 - 48

Owczarek niemiecki krótkowłosy
PSY
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 49 - 49
Klasa młodzieży, liczba: 1, nr kat. 50 - 50
Klasa otwarta, liczba: 2, nr kat. 51 - 52
Klasa użytkowa, liczba: 1, nr kat. 53 - 53
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt, liczba: 1, nr kat. 54 - 54
Klasa młodzieży, liczba: 2, nr kat. 55 - 56
Klasa pośrednia, liczba: 6, nr kat. 57 - 62
Klasa otwarta, liczba: 1, nr kat. 63 - 63
Klasa użytkowa, liczba: 2, nr kat. 64 - 65

 

SPIS WYSTAWCÓW
Adamczyk Jolanta, nr kat. 71
Adamek Patrycja, nr kat. 437
Bačo Miroslav, nr kat. 60
Bagińska Monika, nr kat. 347
Bajor Agata, nr kat. 120, 398, 400
Bajur Monika, nr kat. 252
Balawender Wioletta, nr kat. 464
Baran Roksana, nr kat. 476
Baran-Solak Marzena, nr kat. 459, 460
Baranek Małgorzata, nr kat. 269, 391
Barańska Barbara, nr kat. 153
Bartyzel Anna, nr kat. 326
Bednarczyk Tomasz, nr kat. 493
Bednarska Agata, Bednarska Agata, nr kat. 385, 392
Bera Damian, nr kat. 85, 90
Białoń Anna, nr kat. 383
Białoń Anna, nr kat. 182
Bielas Marketa, nr kat. 435
Bocian Agata, nr kat. 355
Boczoń Paweł, nr kat. 207
Bodnarova Katarina, nr kat. 256, 261
Borek Robert, nr kat. 47
Buch Magdalena, nr kat. 333
Bukowiec Artur, Bukowiec Artur, nr kat. 40
Byrtus Małgorzata, nr kat. 334, 336
Cena Magdalena, nr kat. 341
Chłopek Stanisław, nr kat. 293, 317
Chmielewska Barbara, nr kat. 461, 463
Cholewa Liliana, Cholewa Liliana, nr kat. 449, 456, 458
Chriastel J & I, nr kat. 215
Chruszcz Ewa, nr kat. 74
Chruszcz Lilianna, nr kat. 441
Chwast Martyna, nr kat. 454, 455
Chwastowscy Małgorzata, Paweł, nr kat. 84
Cichostępski Mariusz, nr kat. 53, 59
Cichostępski Mariusz, Bors Aneta, nr kat. 38
Cichostępski Mariusz, Curyło Wojciech, nr kat. 42
Cieslik Magdalena, nr kat. 1, 2
Cieślak Arkadiusz, nr kat. 230
Cieślik Jarosław, nr kat. 87
Cięszczyk Marzena, nr kat. 466, 472
Cięszczyk Marzena, Cięszczyk Angelika, nr kat. 469
Cisińska Beata, nr kat. 471
Ciszek Magdalena, nr kat. 420, 421
Ciukiewicz Agata, nr kat. 78
Czaja Leszek, nr kat. 229
Czaja Łukasz, nr kat. 498
Czarnecka Agata, Piechuta Magdalena, nr kat. 370
Czarnecka-Adamczyk Paulina, nr kat. 314
Czarnecka-Kubiak Renata, nr kat. 266
Czarniecka Grażyna, nr kat. 305
Czekańska Marta, nr kat. 6
Czernecki Leszek, nr kat. 5, 16
Czerwiński Mariusz, nr kat. 159
Czopp Lech, nr kat. 225
Czuchra Jakub, nr kat. 291, 292
Czypionka Monika, nr kat. 369
Czypionka Monika, Habryń Krystyna, nr kat. 365
Dec Aneta, nr kat. 112
Dederko-Muniak Agata, nr kat. 271
Dębiński Jarosław, nr kat. 163, 165
Dobrzanski Krzysztof, Jesenski Ondrej, nr kat. 48
Domrazek Dariusz, nr kat. 102, 103
Drozdowska Kamila, nr kat. 117
Drożdż Bartłomiej, nr kat. 21, 28
Drożdż-Winiarska Ewa, nr kat. 448, 450
Drużkowska Justyna, nr kat. 18
Duda Teofil, nr kat. 405
Dudek Kamil, Dudek Kamil, nr kat. 279, 280, 284
Dudek Sylwia, nr kat. 325
Dziędziurko Tomasz, nr kat. 114
Dziura Marta, nr kat. 126
Faliński Leszek, nr kat. 195, 240
Feliks Janusz, nr kat. 228
Fiema Andrzej, nr kat. 442
Filipiak Marta, Filipiak Marta, nr kat. 81
Filus Ireneusz, nr kat. 135, 137
Firek Wiktoria, nr kat. 19
Fołta - Niedzielczyk Sabina, Fołta-Niedzielczyk Sabina, nr kat. 124
Gabara Mariusz, Gabara Ilona, nr kat. 489
Gabrysiak Małgorzata, nr kat. 415
Gajda Ilona, nr kat. 222, 440, 443
Gajdzinska Agnieszka, nr kat. 171
Gallyová Laura, nr kat. 251
Gałuszka Grzegorz, nr kat. 147
Gądek Danuta, nr kat. 83, 91
Gąska Szymon, nr kat. 4
Gierus Kamila, nr kat. 248
Gilewicz Lidia, nr kat. 242
Giza Karina, nr kat. 12, 24
Gloc Anna, Gloc Anna, nr kat. 105
Głowacki Przemysław, nr kat. 177
Gniecka Dominika, nr kat. 205, 297
Golińska Agnieszka, nr kat. 335, 338, 339
Gołąb Agnieszka, Gołąb Agnieszka, nr kat. 416, 419
Goły Patrycja, Goły Agnieszka, nr kat. 254
Gorczyca Zygmunt, nr kat. 56
Górny Łukasz, nr kat. 198, 209
Górski Jakub, nr kat. 10
Grzyb Anna, nr kat. 300
Grzyb Anna, Grzyb Anna, nr kat. 418
Habryń Krystyna, Habryń Krystyna, nr kat. 359
Hajdas Agata, Hajdas Agata, nr kat. 75
Halibożek Katarzyna, Bukowiec Artur, nr kat. 257
Harding Louise, nr kat. 204, 208
Heblik Marta, Marta Heblik, nr kat. 96
Helak-Świechowska Aneta, nr kat. 17
Heretik Ing.Milan, nr kat. 183
Hofman Elżbieta-Iwona, nr kat. 99
Hryc Jan, nr kat. 131, 134, 250
Iwańska Aleksandra, nr kat. 67, 72
Iwiński Waldemar, nr kat. 363, 368
Jakubowska Sabina, Jakubowski Artur, nr kat. 478
Jamroga Ewa, nr kat. 168, 490
Jankisz Halina, nr kat. 307, 308
Jaróg Karolina, nr kat. 152
Jawor Beata, nr kat. 104
Jelonkiewicz Justyna, nr kat. 27
Jesenská Michaela, nr kat. 63, 366
Kalińska Karolina, nr kat. 323
Karp Sławomir, nr kat. 175
Kasperek Magdalena, nr kat. 125
Kasperek Wojciech, nr kat. 33
Kaszowska Edyta, Kaszowska Edyta, nr kat. 214, 217
Kawa Krystyna, nr kat. 101
Kielar Beata, nr kat. 482
Kiłko Sebastian, nr kat. 127
Kita Małgorzata, nr kat. 238
Klar Iwona, nr kat. 80
Klebert Agnieszka, nr kat. 111
Kłaczyński Filip, nr kat. 187
Kohla Zbigniew, nr kat. 45
Kolbusz Iwona, nr kat. 410
Kołdej Anna, Kołdej Rafał, nr kat. 272, 275
Konkiel Jadwiga, Worek Klaudia, nr kat. 311
Konopka Aneta, nr kat. 97
Koper Agnieszka, nr kat. 426
Korus Tomasz, nr kat. 265, 267
Kosecki Dariusz, Kosecki Dariusz, nr kat. 357
Koszarek Marek, Koszarek Maria, nr kat. 483
Kowalik-Janowska Ewa, nr kat. 302
Kowalski Maciej, nr kat. 497
Krakowiak Alina, nr kat. 107
Krezelok Emilia, nr kat. 8
Król Maria, nr kat. 9
Krupa Dawid, Gałecki Jacek, nr kat. 123
Krupski Dawid, Krupska Marta, nr kat. 13
Krztoń Małgorzata, nr kat. 424
Krzysztoń Joanna, nr kat. 375, 377
Ksiazek Mariusz, nr kat. 50
Kubicz Anna, nr kat. 35
Kubova Cechova Petra, nr kat. 218, 221
Kucharzyk Agnieszka, nr kat. 184
Kulpa Barbara, nr kat. 109
Kupczak Grzegorz, nr kat. 286
Kupiec Regina,  nr kat. 374
Kurek Jarosław, nr kat. 439
Lauzer Hanna, nr kat. 263, 264, 268, 389
Lechowicz Andrzej, nr kat. 246
Legutko Artur, nr kat. 119, 122
Lenik Joanna, nr kat. 344
Leśniak Magdalena, nr kat. 194, 243
Leśniak Paweł, nr kat. 174
Leżoń Magdalena, nr kat. 457
Lingen Sabine, nr kat. 484, 488
Lis Olga, nr kat. 328, 329
Lisik Bartłomiej, nr kat. 160
Lorentz Marta, nr kat. 451
Łabuz Czesław, Łabuz Maria, nr kat. 288
Łagosz Sebastian, nr kat. 397
Łagowski Paweł, nr kat. 211
Łeński Dariusz, nr kat. 270
Machaj Urszula, nr kat. 88, 93
Machnik Agnieszka, nr kat. 22
Maciejewska Gabriela, nr kat. 327
Magiera Angelika, nr kat. 121
Makuchowski Józef, nr kat. 73
Małek Robert, Małek Robert, nr kat. 213
Martyna Grażyna, Martyna Grażyna, nr kat. 141
Marzec Marcin, nr kat. 197
Maziarz-Hłond Natalia, nr kat. 262
MCKIBBIN Bożena, nr kat. 422
Merchut Agnieszka, nr kat. 276
Merecik Ewelina, nr kat. 51
Michalczyk Maciej, nr kat. 29
Miczko Beata, Miczko Beata, nr kat. 376
Mielniczuk Iwona, nr kat. 136
Mikołajska Maria, Mikołajska Maria, nr kat. 173
Mikos Monika, nr kat. 330, 331, 332
Milewska Magdalena, nr kat. 399, 404, 409
Mirek Andrzej, nr kat. 295, 296
Miroszewska Sabina, nr kat. 452
Mirowska Katarzyna, nr kat. 387
Młynarczyk Mariusz, nr kat. 41
Morawska-Dębiec Maja, nr kat. 247
Müller Dorota, nr kat. 239
Mysza Marta, nr kat. 414
Nędzi Patryk, Staszek Bartosz, nr kat. 260
Nędzi/Rojek Patryk/Agnieszka, nr kat. 258
Niepsuj Natalia, nr kat. 7
Niespodzińska Grażyna, nr kat. 219, 224
Nizioł Magdalena, Nizioł Magdalena, nr kat. 98
Nowak Anna, nr kat. 386
Obirek Mariusz, Obirek Mariusz, nr kat. 162, 164
Ochała Czesław, nr kat. 61
Olczyk Aneta, nr kat. 133
Oleksy Mariusz, Oleksy Mariusz, nr kat. 193
Olszewska Renata, nr kat. 132
Ołdak Zdzisława, nr kat. 412
Opyd Jerzy, nr kat. 287, 294, 298, 299
Orawska Maria, nr kat. 351, 352
Orlikowski Teresa, nr kat. 237
Ortman Anna, nr kat. 342
Orzechowska Agnieszka, nr kat. 373
Pagieła Tadeusz, nr kat. 167
Panek Zbigniew, Panek Zbigniew, nr kat. 52, 58
Pawełek Katarzyna, nr kat. 322
Pawłowska Maja, nr kat. 154
Pazdan Barbara, nr kat. 358
Piąstka Jadwiga, nr kat. 384
Piecuch Wiesław, nr kat. 62
Pieronik Witold Jan, nr kat. 139
Pietrus Marcin, nr kat. 30
Pietruszewska Renata, nr kat. 378, 379, 380, 381
Pietrzak Angelika, nr kat. 20
Pietrzak Dorota, nr kat. 178
Pikul Magdalena, nr kat. 470, 474
Piotrowska Elżbieta, Rybak Tomasz, nr kat. 156
Piotrowska Lidia, Piotrowski Janusz, nr kat. 39
Piwowar Krzysztof, Piwowar Krzysztof, nr kat. 393, 406
Pleban Bożena, nr kat. 158
Plewińska Karolina, Olma Roman, nr kat. 390
Płaczek Kinga, nr kat. 79
Pniewski Jerzy, pniewska anna, nr kat. 423, 475
Pobiega Jarosław, nr kat. 202
Podolska-Drożdż Anna, nr kat. 206
Podziewska Agnieszka, nr kat. 479
Poniedziałek Łukasz, nr kat. 203, 210
Przywara Tadeusz, nr kat. 290
Pulit Mirosław, Pulit Joanna, nr kat. 372
Pyzik Małgorzata, nr kat. 190
Radek Katarzyna, nr kat. 92
Radek Katarzyna, Radek Katarzyna, nr kat. 86, 89
Ranosz Halina, nr kat. 353, 364
Ravas Robert, nr kat. 26
Rawska Monika, nr kat. 220
Rembisz Zofia, Rembisz Andrzej, nr kat. 196
Rikitatt Monika, nr kat. 31
Rodzeń Mateusz, nr kat. 113
Rogóż Agnieszka, nr kat. 306, 309, 310, 312
Rojek Agnieszka, Nędzi/ Staszek Patryk/ Bartosz, nr kat. 255
Rojowski Maksymilian, nr kat. 151
Romanik Stanisław, nr kat. 301
Roosens Kathleen, nr kat. 468
Rożek Paweł, nr kat. 57
Rusinowska Anna, nr kat. 403
Rytlewski Krzysztof, nr kat. 226
Rzepacka Ewa, nr kat. 425
Rzepka Jakub, nr kat. 235
Sajdak Monika, nr kat. 43
Salisova Nina, nr kat. 453, 495
Samborska Natalia, nr kat. 253
Sarnecka-Rapała Ewa, Rąpała Rafał, nr kat. 402
Sarota Aleksandra, nr kat. 274
Sas Karolina, nr kat. 273
Sebestova Lenka, nr kat. 146
Senderak Tomasz, nr kat. 361
Serwa-Feliś Agnieszka, nr kat. 319
Siewierska Renata, nr kat. 149
Sikora Anna, Sikora Anna, nr kat. 179, 181
Sikora Dorota, nr kat. 200
Sikora Irena, nr kat. 382
Siudeja Paulina, nr kat. 185
Skonieczna Magdalena, nr kat. 172
Skrabut Ewa, Skrabut Ewa, nr kat. 444, 445, 447
Skwarczek Adam, nr kat. 54, 65
Słaba Maria, nr kat. 354, 367
Sławik Tomasz, Gołębiowski Grzegorz, nr kat. 340, 343, 345, 346, 349, 350
Słota Katarzyna, nr kat. 3
Słowińska Małgorzata, Słowińska Małgorzata, nr kat. 115, 116
Słowińska Renata, nr kat. 431, 432, 433
Sobczyk Jadwiga, nr kat. 249
Sołtys Monika, nr kat. 491, 492
Sowa Dariusz, Sowa Dariusz, nr kat. 129, 130
Sroga Ewa, nr kat. 68, 69, 70
Stadnicka-Brudnicka Weronika, Brudnicka Marlena, nr kat. 413, 446
Stareńczak Rafał, nr kat. 142, 143, 144
Starzyk Norbert, nr kat. 486
Stec Sławomir, nr kat. 285
Stelmach Anna, Antonik Dominika, nr kat. 25
Stępień Józef, Stępień Kinga, nr kat. 55, 64
Stępień-Miejska Magdalena, nr kat. 138
Stolarczyk Agnieszka, nr kat. 66
Strompfová Viola, nr kat. 438
Szaleniec Katarzyna, nr kat. 14, 494
Szczepańska Barbara, nr kat. 259
Szczepańska Beata, nr kat. 337
Szczepańska Beata, Beata, nr kat. 371
Szczerba Paweł, nr kat. 34
Szczesiak Łukasz, nr kat. 315
Szendoł Leszek, nr kat. 316
Szopa Justyna, Gabara Ilona, nr kat. 487
Szostek Magdalena, Szostek Magdalena, nr kat. 236
Szpiega-Bzdoń Joanna, nr kat. 356, 360
Szpyrka Jacek, nr kat. 188
Szurek Halina, nr kat. 417
Szyszka Stanisław, Szyszka Stanisław, nr kat. 216
Ścibisz Renata, nr kat. 245
Śmigiel Krystyna, Śmigiel Krystyna, nr kat. 467
Świątkowsta Kinga, nr kat. 199, 212
Świkszcz Magdalena, nr kat. 436
Šubertová Petra, nr kat. 191, 192
Taras Barbara, nr kat. 155, 157
Tarasek Małgorzata, nr kat. 82, 94
Tarnowski Jan, nr kat. 313
Tokaj Bartłomiej, nr kat. 176, 180
Tokarczyk-Dobosz Joanna, nr kat. 244
Tragarz Grzegorz, nr kat. 281, 282, 348
Trojan Violetta, nr kat. 128, 161
Tułecki Stanisław, Jaśkiewicz Marcin Andrzej Szabelski, nr kat. 140
Twarożek Urszula, nr kat. 427, 428, 429, 430
Tworek Małgorzata, nr kat. 283
Urbaniak Anna, nr kat. 411
Václavík Libor, nr kat. 304
Wach Jacek, nr kat. 500
Waga Dorota, nr kat. 303
Wantuch Gabriela, nr kat. 11, 15
Warpas Przemysław, nr kat. 318
Wawrzuta Anna, nr kat. 108
Wesołek Artur, nr kat. 118
Wiatr Magdalena, nr kat. 145
Wiącek- Jakimowicz Beata, nr kat. 110
Widera Beata, nr kat. 148
Wierzbicka Anna, Wierzbicka Anna, nr kat. 473
Wikar Robert, nr kat. 46, 395, 401
Wikar Zenon, nr kat. 44
Wilczek Agnieszka, nr kat. 396
Wilczek Anna, nr kat. 223
Wilisowski Kazimierz, nr kat. 49
Wilk Czesław, nr kat. 462, 465
Windak Katarzyna, nr kat. 201
Wojciechowski Paweł, nr kat. 324
Wolański Bogdan, nr kat. 166, 169, 170
Wolf Paulina, nr kat. 496, 499
Wołoszyn Maciej, nr kat. 23
Woszczyk Monika, nr kat. 480
Woszczyk Monika, Plewińska Karolina, nr kat. 485
Woźniak-Suchorab Sylwia, nr kat. 36
Wójciak Marcin, nr kat. 37
Wójcik Angelika, nr kat. 477, 481
Wójs Lesław, Wójs Lesław, nr kat. 231, 232
Wróbel-Tomecka Barbara, nr kat. 388, 408
Wróblewski Piotr, nr kat. 227
Zabawa Mateusz, nr kat. 233
Zając Tomasz, nr kat. 150
Zalewska Magdalena, Duber Monika, nr kat. 95
Zamora Janusz, nr kat. 277, 278
Zapała Joanna&Grzegorz, nr kat. 241
Zapiór Zbigniew, nr kat. 289
Zasuń Elwira, nr kat. 76, 77
Zawada Agnieszka, nr kat. 434
Zawadzka Agata, nr kat. 100, 106
Zawadzka Klaudia, nr kat. 362
Zborowska Zyta, Worek Klaudia, nr kat. 321
Zielińska Wyrobek Anna, nr kat. 320
Ziemba Krzysztof, nr kat. 186, 189
Zygler Iwona, nr kat. 32
Żaczek Joanna, nr kat. 234
Żółtek Łukasz, nr kat. 394, 407

 

 

 

BADANIE DNA

 

INFORMACJA DLA WŁAŚCICIELA PSA/SUKI

 

Zarząd Główny ZKwP na posiedzeniu plenarnym w dniu 18.02.2015 r. podjął uchwałę : O wstrzymaniu, jako OBOWIĄZKOWE badań DNA do czasu dopracowania procedur związanych z pobraniem materiału i ich badaniem.

Nadal badania DNA mogą być przeprowadzane w Oddziałach ZKwP wg dotychczasowych procedur, ale w formie dobrowolnej.

Decyzja wchodzi w życie z dniem opublikowania i jest ważna do odwołania.

 


Zarząd Główny ZKwP na posiedzeniu plenarnym w dniu  10.12.2014 r. podjął decyzję o wprowadzeniu od 01.01.2015 r.- jako jednego z wymogu hodowlanego - badania profilu DNA oraz pochodzenia psów na podstawie analizy mikrosatelitarnego DNA i zatwierdził procedury / załączniki: nr 14, 14a.

 

  Opłatę za badania w kwocie 129,15 zł (słownie: sto dwadzieścia dziewięć złotych 15/100) właściciel psa uiszcza bezpośrednio na konto laboratorium.

 Instytut Zootechniki PIB

Dział Cytogenetyki i Genetyki Molekularnej Zwierząt

32-083 Balice, ul. Krakowska 1

 

Nr rachunku bankowego: 52 2030 0045 1110 0000 0283 5740

 

Instytut Zootechniki – PIB
Ul. Krakowska 1
32-083 Balice

 

W dniu pobrania materiału dowód wpłaty za badania należy mieć ze sobą. W przeciwnym wypadku materiał nie zostanie pobrany.

  Uwagi:

  1. badania DNA za pośrednictwem oddziałów ZKwP są dostępne dla wszystkich psów / suk zarejestrowanych w ZKwP i posiadających rodowód, bez względu na wiek oraz status hodowlany.
  2. Psy / suki posiadające certyfikat – ustalony profil DNA z laboratorium zrzeszonego w ISAG proszeni są o przekazanie kopii certyfikatu celem wprowadzenia danych do bazy.
  3. Opłata za kwalifikację hodowlaną wynosi 15 zł (słownie: piętnaście złotych 00/100) – płatna w Oddziale lub na rachunek bankowy Oddziału.

Regulamin - Ranking wystawowy 2017

REGULAMIN RANKINGU WYSTAWOWEGO 2017

ZKwP Oddział Nowy Sącz

Ranking jest przedstawieniem osiągnięć psów i suk na wystawach, konkursach pracy oraz egzaminach i zawodach aby promować uczestnictwo w imprezach kynologicznych.

1. Uczestnictwo w rankingu jest prowadzony na zasadach całkowitej dobrowolności.

2. Do rankingu mogą być zgłaszane psy i suki zarejestrowane w ZKwP Oddział w Nowym Sączu.

3. Warunkiem zgłoszenia do rankingu jest uzyskanie przez psy i suki z wystaw w danym sezonie ocen doskonałych, a w przypadku młodszych szczeniąt i szczeniąt ocen wybitnie obiecujących. Minimalna ilość wystawa lub konkursów w których pies/suka uczestniczyli to 3 imprezy kynologiczne.

4. Ranking obejmuje jeden sezon wystawowy w okres od 1 stycznia do 31 grudnia 2017 r.

5. Wprowadza się następujące klasyfikacje:

- osiągnięć wystawowych,

- osiągnięć użytkowych,

- klasyfikację łączną osiągnięć wystawowych i użytkowych

6. Właściciel psa zgłaszanego do rankingu zobowiązany jest do przedłożenia w biurze oddziału zestawienia osiągnięć do dnia 28 luty 2018 roku. W rankingu uwzględniane będą tylko udokumentowane osiągnięcia, zgłoszone w podanym wyżej terminie. (Formularz zestawienia do pobrania ze strony internetowej Oddziału, Załącznik Nr 2)

7. Klasyfikacja wyników prowadzona jest oddzielnie w czterech kategoriach:

- Najlepsze MŁODSZE SZCZENIĘ / SZCZENIĘ – o tytuł ten ubiegać się mogą psy/suki startujące w klasie młodszych szczeniąt i szczeniąt.

- Najlepszy JUNIOR - o tytuł ten ubiegać się mogą psy/suki startujące w klasie młodzieży oraz

młodzików (ON).

- Najlepszy WETERAN - o tytuł ten ubiegać się mogą psy/suki startujące w klasie weteranów.

- Najlepszy PIES UŻYTKOWY - o tytuł ten ubiegać się mogą psy/suki biorące udział

w wystawach (na podstawie stosownych certyfikatów) w klasie użytkowej. Do punktów za

udział w wystawach doliczone będą punkty za udział w zawodach

- Najpiękniejszy Pies Oddziału Nowy Sącz – otrzymuje pies/suka który łącznie otrzyma

największą ilość punktów (z klasy młodzieży, pośredniej, otwartej, użytkowej, championów,

uzyskanych dyplomów, oraz prób pracy, konkursów i egzaminów).

8. Ranking prowadzony jest zgodnie z punktacją podaną w tabelach stanowiących załącznik nr. 1 do regulaminu.

9. Punkty za tytuły wymagające zatwierdzenia (Champion Polski, Interchampion itd.) przyznaje się wyłącznie w sezonie, w którym tytuł został zatwierdzony i wydany dyplom zgodnie z datą jego wystawienia.

10. Punkty za dyplomy użytkowe psów myśliwskich doliczane są wyłącznie w sezonie,
w którym pies uzyskał dany dyplom, liczy si
ę data wydania dyplomu.

11. Punkty za miejsce zajęte w wyścigach chartów przyznawane są wyłącznie w sezonie,
w którym odbyły si
ę wyścigi.

12. Lokaty z konkurencji finałowych będą brane pod uwagę tylko na podstawie wpisu na karcie oceny z pieczątką organizatora wystawy lub zaświadczenia wystawionego przez organizatora.

13. Wyniki rankingu będą ogłaszane na corocznym Walnym Zgromadzeniu Członków Oddziału oraz zamieszczane na stronie internetowej ZKwP Oddział w Nowym Sączu i siedzibie Oddziału na tablicy ogłoszeń.

14. Dla zwycięzców przewidziane są symboliczne nagrody.

 

Organizatorzy rankingu.

Zarząd Oddziału

ZKwP w Nowym Sączu

Wykaz lekarzy uprawnionych do prześwietleń (HD)

Wykaz lekarzy weterynarii upoważnionych przez Związek Kynologiczny w Polsce do odczytywania zdjęć rentgenowskich układu chrzęstno-kostnego:

List of veterinarians authorized by the Polish Kennel Club (Związek Kynologiczny w Polsce) for reading X-rays of osteocartilaginous system:

 

dr Adam Pietroń
Centrum Zdrowia MULTI-WET, ul. Gagarina 5, 00-753 Warszawa

dr Renata Komsta
Akademia Rolnicza, Zakład Radiologii i Ultrasonografii, ul. Głęboka 30, 20-612 Lublin, tel. 81-445-61-54

prof. dr hab. Stanisław Koper
Akademia Rolnicza, Zakład Radiologii i Ultrasonografii, ul. Głęboka 30, 20-612 Lublin, tel. 81-445-61-54

dr Tadeusz Narojek
SGGW, Wydział Medycyny Weterynaryjnej, Katedra Nauk Klinicznych, Oddział Diagnostyki Obrazkowej, ul. Nowoursynowska 159c, 02-787 Warszawa

dr hab. Marek Nowicki
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski, Katedra i Klinika Chirurgii i Rentgenologii, ul. Oczapowskiego 14, 10-957 Olsztyn, tel. 89-523-37-30

dr Jan Siembieda
Akademia Rolnicza, Klinika Chirurgii Zwierząt, Pl. Grunwaldzki 51, 50-366 Wrocław, tel. 71-320-54-90 

dr Grzegorz Wasiatycz - Poznań


Obowiązuje od 30 sierpnia 2013 r.